Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hova tűnt az E meghajtó?

Hova tűnt az E meghajtó?

Figyelt kérdés
Nincs meg az E meghajtó, a sajátgép, a total commander nem jelzi, és a lemezkezelő sem.
2011. szept. 6. 19:34
 1/10 anonim ***** válasza:
73%
Talán elromlott
2011. szept. 6. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nézd meg a bios-ban ha az sem találja akkor valami gáz van vele.

Apropó nálad mi (volt) az E: meghajtó?

Fizikai meghajtó, winchester, CD-DVD rom vagy partíció?

2011. szept. 6. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Már megnéztem a BIOS-ban, ott sem találja.

Partíció volt és még 1 éves sincs.

2011. szept. 6. 19:57
 4/10 2xSü ***** válasza:

Nézd meg itt: Vezérlőpult > Felügyeleti eszközök > Számítógép kezelés > Bal oldali listán: Tárolás > Lemezkezelés.


Itt láthatod a lemezeidet, illetve az azon található partíciókat. Ha itt sem látod, akkor hardver gond van. Ha látod, de ismeretlen, szabad, vagy formázatlan terület van kiírva, akkor valószínű adathiba volt és nagy valószínűséggel búcsút inthetsz a tartalomnak. Ha látod a kérdéses partíciót, NTFS vagy FAT fájlrendszerként, de nem látsz betűjelet, akkor jobb klikk a partíción > Meghajtóbetűjel és elérési út módosítása…


Vigyázz, ha ott jársz! Ha nem tudod mit csinálsz, akkor ne csináld. Nem túl bonyolult taccsra vágni az adataidat.

2011. szept. 6. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Ott sem látszik.
2011. szept. 6. 20:14
 6/10 2xSü ***** válasza:

Más partíció volt az adott merevlemezen?

(Ha igen, látszik-e? Ha látszik, akkor valahol ott kell lennie az E meghajtódnak vagy helyének is.)

(Ha egyetlen partíció volt az adott merevlemezen és az sem látszik, akkor hardver probléma lehet: kilazult adat vagy tápkábel, rosszabb esetben a merevlemezedből papírnehezék lett…)

2011. szept. 6. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Igen, egy partíció volt rajta. Már megnéztem a kábeleket is és nem volt kilazulva, ki is húztam és újra összedugtam, de amikor be akartam kapcsolni nem indult, csak hangosan zörgött a gép. Ha nem teszem vissza akkor minden ok.

Amúgy sztem is a vinyóval van valami, mert délután többször is beszaggatott, mintha lefagyott volna (korábban sosem csinált ilyet), utána kb 1 perc múlva jó volt, de megint kezdte.

2011. szept. 6. 22:20
 8/10 anonim ***** válasza:
nekem is eltünt, megnéztem az ágy alatt és ott volt
2011. szept. 9. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
nekem a külső winchesterem az E meghajtó, és valamitől már H meghajtó. Nem tudja valaki, hogy miért van ez? És hogy lehet ezt megváéltoztat ni?
2011. nov. 17. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 2xSü ***** válasza:
#9 > Lásd a #4-nél leírtakat.
2011. nov. 17. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!