Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi a Magyarországon kapható...

Mi a Magyarországon kapható alkatrészekből kapható legjobb gép?

Figyelt kérdés

pénz nem akadály

AMD set szeretnék mert 8 mag fontos lenne

8170 et néztem ki

mennyibe fog kerülni kb?

[link]


2011. szept. 7. 20:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Jólvan csak várd is meg! Talán decemberre kijön.Amúgy én inkább egy 980Xet vennék.
2011. szept. 7. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Most egy jó gépet akarsz vagy van egy csomó elverni való pénzed? Nem mindegy. Vehetsz akár félmilliós Quadro kártyát, amivel nagyon királyul lehet 3D modellezni, csak lehet, hogy neked nem az kell.


És mire olyan fontos a 8 mag? Talán valami időjárás-szimulációt futtatsz? Vagy kőolajat keresel?

2011. szept. 8. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
8mag azért kell mert nem csak játékra kell a gép hanem videók szerkesztésére készítésére amiknek ha jól tudom nem árt a 8mag
2011. szept. 8. 06:23
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
nem árt a nyolc mag.én inkább egy i7-2600Kt vennék valami Z68assal meg egy 2 utas GTX590SLit.8GB RAM egy CFT850Wos táppal.
2011. szept. 8. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Gyártas le egy 8 db cpu val mükodö gépet:)

természetesen mind 8 magos lene:)

de ha ténleg durva gép kel mindenre figyelj oda ne csak a procira

és gondolom vanak forumok ki milyen gépet használ extra full hd video szerkesztésre

2011. szept. 8. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Amugy meg ha pénz nem számit tudsz külföldröl,is rendelni amugy meg talán ipon által is lehet

de ha nem általuk, más ügynökségel behozatod.

2011. szept. 8. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!