Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen meleg lehet egy külső...

Milyen meleg lehet egy külső vinyó? (WD Elements 2 Tb)

Figyelt kérdés

Tegnap üzemeltem be egy 2 Tb-s külső WD Elements vinyót és azt tapasztalom, hogy pár órányi használat után 57!!!!! fokig melegszik!

Ráállítottam egy szobaventit ami fújta maxon (orkán erejű szél :D) akkor lement 48-ra, de amint újra hűtés nélkül maradt újra felment 57-re anélkül, hogy bármilyen adatmozgás lett volna rajta (tehát csak be volt dugva, de se nem másoltam rá, se nem olvastam róla semmit)

Valakinek ötlet/tapasztalat?

Köszi!


2011. szept. 8. 07:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Még a 48 is sok, ha nincs használva, különösen, hogy a WD a legkevésbé melegedő. Én egy 1000 GB-st raktam külső hátba, és 40-44 volt, úgy hogy folyamatosan használtam a legnagyobb kánikulában.
2011. szept. 8. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
57 nagyon sok, 40 fölé nem kéne mennie használat alatt se. vissza boltba, csere.
2011. szept. 8. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Látom nem mai kérdés már, de nekem is hasonló a bajom, néha 40 körül mozog, most meg lassan 50, úgy hogy elvben nincs rajta adatforgalom.
2011. nov. 12. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!