Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hűtés tisztítása? (Kérdésed...

Hűtés tisztítása? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés
Vettem pár hónapja egy gépet, de már elég poros a ventilátora, és néha meleg levegőt fúj ki. Ki akartam tisztítani, de a hátoldalán vannak olyan matricák, hogy azok eltávolítása garancia vesztéssel jár, Ha leszedem a hátát akkor ugrik a 3 éves garancia? De akkor, hogy tisztítsam ki?
2011. szept. 11. 09:38
 1/3 Skynet ***** válasza:
Ha három hónapos, akkor még nem kell annyira aggódnod a por miatt! Legalábbis, ha otthon használod a géped, s nem egy asztalosüzemben mondjuk... Az pedig nem baj, hogy meleg levegőt fúj ki, hisz úgy hűt, hogy a meleg levegőt elszállítja az érintett területről!
2011. szept. 12. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

nem kell félned szerintem se,én nem vagyok híve a takarításának,de 3 év után rászántam magam mikor cseréltem winyót,szerintem még a 20 éves elhagyatott épületekbe se volt olyan por mint az enyémbe xD


Mégis a mai napig ugyan azok a hűtők vannak bent.

Szóval ne agódj,had porosodjon,és ha van időd akkor 1 év múlva szed szét,és az egészet (Ne csak a ventillátorokat) alaplap,ram,videókártya mindent ami csak van bent porold ki,ugyan olyan lesz mint az új :)

2011. szept. 12. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én kompresszorral szoktam átfújni az egészet, utána mintha új lenne :D
2011. szept. 13. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!