Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Az gond, ha a SATA2-es SAMSUNG...

Az gond, ha a SATA2-es SAMSUNG 1TB 7200 RPM 32MB Cache HDD-m Primary Slave-n van Primary Master helyett?

Figyelt kérdés

Ebből adódhat lassabb adatátviteli sebesség, hogy nem a Primary Master-en van a vinyóm?

Előre is köszi!


2011. szept. 18. 06:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Sztem a betöltési prioritást befolyásolja :-/ ha a C azon van akkor master!
2011. szept. 18. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nem lesz lassabb. A slav a másodlagos meghajtó a master meg az elsődleges amin van az oprendszer
2011. szept. 18. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 P.O.C. ***** válasza:
Kezdjük ott, hogy SATA esetében nincs olyan, hogy Primary Slave, Primary Master. Olyan van, hogy egyes SATA csatik más vezérlőkhöz vannak kötve, de gyakorlatilag tök mindegy, hogy hova kötöd.
2011. szept. 18. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 mrillegal1 ***** válasza:
sata t nem lehet slave be kötni kevered az atapi val esetleg te egy olyan vinyorol boot olsz ?és ezt csak másodlagosnak használnád tárolásra?
2011. szept. 18. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nekem azt írja BIOS-ban, hogy Primary Slave-n van... :DDD

Szal nem vágom most akkor mi van... :S

Akkor maradhat ezen simán?

3 részre van partícionálva a vinyó.

C: Rendszer, D: Játékok, E: Multimédia ( filmek, képek, letöltések )

2011. szept. 18. 18:37
 6/7 P.O.C. ***** válasza:

A megnevezés már csak arra való, hogy meg lehessen egymástól különböztetni az egyes portokat. Nálam (meg a legtöbb alaplapnál is) már csak SATA 1-x -ig van az elnevezés.

A valóságban már nincs semmi jelentősége.

2011. szept. 18. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Akkor megnyugodtam, köszi a gyors választ! :)
2011. szept. 19. 00:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!