Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi a baj a HP Deskjet F2480-as...

Mi a baj a HP Deskjet F2480-as nyomtatóm patronjával?

Figyelt kérdés
AZ a baj vele hogy mikor nyomtatok akkor az elős fél oldalt még rendesen kinyomtatja, de utánna már szaggat, és a végén pedig abszolut nem is nyomtat már, tehát olyan mintha kifogyóban lenne a tinta, de nincs, mivel akkor nap töltöttem, ki is nyomtattam még akkor kb 10 oldalnyit, és aztán egyszercsak észrevettem hogy tovább szaggat, de mostmár az első oldal után is szaggat, van tinta benne, de szerintetek miért nem folyik le oda ahol rányomtat a pairra? ha egy kis ideig(kb1-2 óra) állni hagyom, aztán ismét kitudok nyomtatni max 1 oldalt, de mit tehetek vele? új patron, 1 szer volt töltve még...
2011. szept. 18. 11:50
 1/5 geiszla ***** válasza:
próbáld meg beiazítani (hp szolgáltatóközpont)
2011. szept. 18. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
próbálltam ezt a patron igazitós cuccot, de még az első minta oldalt ki is nyomtatja rendesen, már aztán ismét szaggat, de azért kössz a választ :)
2011. szept. 18. 12:39
 3/5 geiszla ***** válasza:
akkor vidd el a szervízbe
2011. szept. 18. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Nálam is ugyanez a probléma keletkezett! Mivel ha már megvettem az utántöltő tintát ezért nem szeretem volna egy új patront venni, így mérgemben megpróbáltam még tölteni bele szó szerint tunkoltam a patron szivacsát.

Ez nagy sikert is aratott újra szép nyomtatást csinált!


Lehetséges hogy egy kis légbuborék vagy piszok miatt lehetett a gond. :)

2012. ápr. 30. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 oakli válasza:
Hello. Tudja valaki, hogy mi lehet a fekete patronom hibája(hp desject f 2480 nyomtató/ 300 as patron), mert azt irja, hogy "patron hiba". Hiába töltöm, már mindent kipróbáltam, de semmi nem használt... :(
2013. márc. 28. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!