Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Asus notebook? (link)

Asus notebook? (link)

Figyelt kérdés

Véleményekre lennék kíváncsi, van-e valakinek, első ránézésre milyennek tűnik, stb..

[link]


2011. szept. 19. 21:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Jónak.. mire gondolsz?
2011. szept. 19. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Átlagos dolgokra kellene, net, filmezés, office, 1-2 kisebb, régebbi játék...csak nem szeretném ha 2-3 év után beadná az unalmast.
2011. szept. 19. 21:26
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem hasonló van 3giga ram 512 videókari, 320giga vinyó és a NFS Hut Pursuit 2 akadásmentesen fut! :)
2011. szept. 19. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ez nagyon jó laptop

csak gondjaid lesznek a Optimus technologiás vga val

64 bitest érdemes felteni ahoz adnak drivereket.

ezel még elég komoly játékokat is türhetöen tudsz futatni ha jól telepited a drivereket

stb. stb. :)

én is ilyent is szívesen venék

csak hát samsung párti vagyok igy majd még el kel döntenem hogy megint samsung vagy

ilyen tipusu asus:)

2011. szept. 20. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Jo konfig, az ar is turheto, de 2-3 ev mulva mar elavult lesz, ezt nem kerulheted el.
2011. szept. 20. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha megveszel egy 200ezres laptopot, azt 1 hát múlva már csak úgy is 150ét tudod max eladni :D szóval 2-3 év múlva majd vesz másikat ha lesz rá pénze. :D
2011. szept. 24. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!