Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Bekapcsolom lefagy, WTF?

Bekapcsolom lefagy, WTF?

Figyelt kérdés

mostanában ha bekapcsolom a gépemet első indításra kb amikor az op rendszer betölt egyből lefagy, megáll minden másdikra már elszokott indulni. A processzorra gyanakszok


Asus p5pl2-e alaplap

intel pentium 2magos 2.4 ghz asszem

már nem egy mai darab de nincs sok pénzem most procit venniha az a hunyó, amugy meg amikor nem fagy le kb 1 perc alatt betölt a rendszerem mert szoktam foglalkozni vele. Tipp?


2011. okt. 6. 20:49
 1/4 Tom Benko ***** válasza:
Milyen OS? Logok? Egyéb észrevétel? Vincseszter és memória állapota?
2011. okt. 6. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen jellegű problémám volt, kiderült, hogy a HDD a hibás. Telepítsd fel a HDD sentinel-t, az majd megmutassa, hogy milyen állapotban van a HDD-d.
2011. okt. 6. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

1. válaszoló: régebben xp atán win7 et nyomtam rá hogy megnézzem ugy is lefagy-e tehát biztos hardveres probléma


2. Átvizsgáltattam és minden kiváló a mervlemezzel.


MÁS ÖTLET? :(

2011. okt. 6. 21:17
 4/4 Tom Benko ***** válasza:

Mivel vizsgáltattad át?

Logok?

Memóriateszt? (de nem tíz perces, fusson inkább egy napig, vagy tovább.)

2011. okt. 7. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!