Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyiket válaszam a 32 bitest,...

Pink07 kérdése:

Melyiket válaszam a 32 bitest, vagy a 64 bites win7 rendszert?

Figyelt kérdés

[link]


ez a laptop.


2011. okt. 12. 15:20
 1/10 anonim ***** válasza:

Az a link nem sokat ér, mert ezen a laptop típuson belül is sok féle lehet.

Ha 4GB-nál kevesebb memóriád van összesen (a VGA memóriáját is bele kell számolni) akkor jó a 32 bites is, ha 4GB-nál több, akkor mindenképpen 64 biteset.

2011. okt. 12. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ha a rendszerben található összes memória több mint 4 GB akor muszály 64 bit es windows mert csak az tudja kihasználni.

Mai laptopokhoz meg ajánlott a 64 bit es rendszer ahoz adnak drivert és arra vanak készitve igazából 64 bit hez

én amugy is minden gépre 64 bit es rendszert ajánlok stabilab, gyorsabb, biztonságosabb, kezeli a 4 GB nál több memóriát

számításí müveleteket alapból sokkal gyorsaban végzi (és mint irtam ma már inkább a 64 bit es drivere figyelnek jobban)

2011. okt. 12. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
a vga is számolva is kevesebb, akkor maradok a 32bitnél
2011. okt. 12. 15:29
 4/10 anonim ***** válasza:

A válasz megírásának időpontja: ma 15:28:


Az a stabilabb, gyorsabb stb csak marketing duma, igazából semmivel sem jobb mint a 32 bites, csak annyival hogy több memóriát tud kezelni.

Semmivel sem stabilabb, és csak elméletben gyorsabb, valójában meg semmi különbség.


A kérdezőnek:

Mivel kb egy árban vannak, a jövőre nézve érdemsebb lehet a 64-est venni, mert ha esetleg később bővíted a memóriát akkor jól jöhet. Viszont akkor minden driverből és programból 64 bites verziót szerezz be, amiből csak van.

2011. okt. 12. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
értem köszönöm a válaszokat :DDDD
2011. okt. 12. 15:38
 6/10 anonim ***** válasza:

Nem értem ez manapság mért kérdéses. és még te is azt ajánlod ami szerinted marketing...

igen amugy is egy árban vanak nem értem egy 64 bites proceszort mért kel kihasználatlanul hagyni

azért mert azt hiszük marketing hát ez nagyon nem igy van

használtál márt te 32 és 64 bit es rendszert is ugyan azon a gépen?

mert én mind megtapasztaltam hogy ez

NEM marketing hanem igy van

ha ugyan anyiba kerül mi érdekük lene marketingra??

gyorsabb, volt stabilab ez tuti

legalább 2 szer anyira

a rendszere magára értsük itt

64 bitestöl még egy játékban 100fps böl nem,lesz 200fps...

na de mindegy mindenki azt vesz és tesz (fel) amit akar csak akor mért kérdez

(csak soknilyent látok)

/biztonságosabb egyedül lehet marketing duma talán de ott is azért kicsit probáltak teni is valamit hogy ne csak "duma" legyen/

2011. okt. 12. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én azért ajánlottam mert később jól jöhet az hogy több RAM-ot ismer fel, nem azért mert "gyorsabb, stabilabb".

És képzeld használtam már 64 bites és 32 bites Win7-et is, ugyanazon a gépen, és SEMMI stabilitás vagy teljesítmény beli különbség nincs.


"ha ugyan anyiba kerül mi érdekük lene marketingra??"

Nem nekik érdekük, ezt a processzor gyártók nyomatták nagyon a 64 bites CPU-k hajnalán, hogy vegyék az emberek, mert hogy majd ez a 64 bites rendszer hűű de nagyon gyorsabb lesz, meg hogy mostmár milyen szar a 32 bites. De ez csak duma volt, lehet hogy van egy kis előnye sebességben, de az inkább elenyésző, mint hűűha...

2011. okt. 12. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 lindmayer ***** válasza:

A 64 biteset ajánlom.

Lehet hogy jelenleg nem gyorsabb, mert a legtöbb program 32 bitesre van írva(optimalizálva), de ez a jövőben változni fog, és akkor tényleg gyorsabb is lesz

2011. okt. 12. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Az 512 bitest ajánlom, mert manapság ez a tuti.

Meg 64Gb DDR7 mellé már illik ilyet rakni.


Különben se sok érte az a 2700 Euró.


Na csá a jövőből!

2011. okt. 12. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
NA ez jo volt ! :D
2011. okt. 16. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!