Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mik a hátrányai, ha olcsó...

Mik a hátrányai, ha olcsó alaplapot választok?

Figyelt kérdés
Tehát egy elég jó kis gépet akarok összerakni, de nem tudom, hogy milyen alaplapot vegyek. A processzor AM3-as 4 magos AMD. Mik a hátrányai, ha ezt egy olcsó, AM2+-os lapra pakolom rá és nem egy modernebbre? Köszi a válaszokat!
2011. okt. 13. 15:24
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

TÁP ot amugy elirtam

Chicony Hipro

(CHICONY)

2011. okt. 13. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Meggyőztetek, akkor veszek egy AM3-as alaplapot. Tudtok ajánlani nekem 15 alatt?

ui: A táp Forton Source (FSP), ez állítólag az egyik legjobb és már meg is vettem az alkatrészeket, csak lapom nincs még.

2011. okt. 14. 11:11
 13/19 A kérdező kommentje:

[link]


nyomhatom rá a rendelést?

2011. okt. 14. 11:16
 14/19 anonim ***** válasza:
Igen csak ez micro,ATX szóval házba ha belemegy rendben
2011. okt. 14. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

Megrendeltem az ASUS alaplapot amit linkeltem, köszi a segítséget!

Így fog kinézni a gép, hogy egy X4-es Phenom, egy HD 6850 1GB Gigabyte GDDR5 és 6 gb ddr3-as kingmax ram. Remélem egy pár évre elég lesz.

2011. okt. 14. 14:59
 16/19 anonim ***** válasza:

Milyen x4-es Phenom II mert nem mindegy.

Ram ugye nem 3db modulból áll össze?

Két darabot vegyél.

A 3X2 gigás miodulok az LGA1366-ba ilesszkedő i7-ek mellé ájánlottak.

2011. okt. 14. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

6 gb ram nekem is furcsa

4 vagy 8 gb os kit et vegyél

proci is jó lene ha tudnánk melyik remélem 955 vagy 965 vagy valami hasonlo de jobb

2011. okt. 14. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:

Mint írtam, már megvettem az alkatrészeket.

Volt egy megszabott keretem, tudom, hogy mindig van jobb processzor, de sajnos kompromisszumot kellett kötnöm. A Phenom sem a legjobb, de számomra több, mint elég. Nekem bőven elég egy alsó-középkategóriás gép, mert csak játszani akarok vele egy 17"-es monitoron, meg excel-ben elvégezni a munkámat, nincs igényem komolyabb hardverekre. Köszönöm a válaszokat!Üdv!

2011. okt. 14. 23:51
 19/19 anonim ***** válasza:

Nem kelet voln se komolyab se drágább

és az amd vel sincs baj nem is eröl irtunk

hanem a ram modulokat nem igy kelet voln vened

de igen értem meg van minden akor már mindegy :(

meg prociból is lehet épp jót vetél de nem irtad le phenom 2 x4 re végülis mindre rálehet fogni hogy jók és azért valakinek az se olcsó

nem is a procival volt tehát a nagy gondunk

hanem amd s alaplaba a ram ot dual kit ben érdemes veni de ha már igy van mindegy ...

rossznak nem lesz rossz:)

2011. okt. 15. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!