Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » AMD bulldozer van már valahol...

AMD bulldozer van már valahol magyar teszt?

Figyelt kérdés
2011. okt. 14. 17:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Egyetlenegy darab FX van Magyarországon, az is a Prohardvernél, és ha készen lesznek a teszttel, azt észre fogod venni.
2011. okt. 14. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
41%
Nagy pofáraesés lett szerintem a bulldozer...jobbat vártam, egy rakat hiba van benne.
2011. okt. 14. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Panda Péter ***** válasza:

kifejtenéd, mi az, hogy "rakat hiba"? tudtommal hibátlanul működik. a "hibás" és a "rossz teljesítményű" meg nagyon nem ugyanaz.

jövő hét elejére várható a ph-s teszt, talán már hétfőn kinn lesz.

2011. okt. 14. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

[link]


Ezt az oldalt ajánlom, egyébként a hibát nem konkrét működési hibára értettem, hanem apró dolgok amik rontanak a teljesítményen.

2011. okt. 14. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Panda Péter ***** válasza:

tudsz felsorolni akár egyet is, vagy csak az anand grafikonjaiból szűrted ezt le?

egyébként képzeld, olvastam a tesztet, meg még jó néhány másikat is, és nem ma kezdtem el figyelni a bulldozert.

2011. okt. 14. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ebből a tesztből pont az derül ki, hogy ami sok szálon is képes futni, abban az FX nagyon otthon van (az összes tömörítés és kódolás). Ami viszont nagyon kiábrándító, az pont a játéktesztek, de azokra is visszatérnék majd akkor, ha Win 8-cal tesztelnek.
2011. okt. 14. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
41%

Nem emlékszel a nagy ígérgetésekre h a Bulldozer le fogja verni az i7-et meg stb...és mi lett belőle? 90% ban az i7 2600 nyer bármilyen tesztben, SŐT még sokban az i5 is veri.És a 2600 még "réginek" mondható, mi lesz ha az intel kiad újabb szériát?

Nagy pofáraesés lett ez a Bulldozer.

Pár dologban még egy régebbi generációs 1366-os tokozású i7 860 is megveri...

2011. okt. 14. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Azért gyerekek egy 8x4,7GHz proci nem piskóta ha valakinek munka gép kell több szállu alkalmazásokhoz., pl nekem is fasza lenne, de a fogyasztás... mennyi amugy a max nem tudjátok?
2011. okt. 14. 19:14
 9/13 anonim ***** válasza:
41%
i7 2600k...agyba főbe veri a szaros 8magot, a Ghz-t amúgy sem a magok számával kell megszorozni...
2011. okt. 14. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
hahó valaki válaszolna ? mennyi akkor most a max fogyasztása, és mellesleg ne hidd renderelésbe mindig az AMD nyert ez az egyetlen témakör ahol fölényük van mert oda a nyers erő kell a mag szám és az órajel számit cska nem a gyorsitótár stb.
2011. okt. 14. 19:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!