Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » (notebook) acer aspire 5742G,...

(notebook) acer aspire 5742G, NVIDIA GEFORCE GT 520M CUDA 1 DRIVER (videókártya) telepitese nem sikerül! Bármilyen verziót próbálok. Azt irja nem erre való. Mit tegyek? Valaki segitsen aki ért ehez.

Figyelt kérdés
2011. okt. 20. 23:04
 1/4 anonim ***** válasza:

Gondolom,optimus os

ted fel elöbb az intel hd vga driverért az acer honlapjáról aztán ha felismerte hogy van bene akor a rendszernek meg felelöt ted fel és ne mást (nvidia drivert)

2011. okt. 21. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Acer 5750G tulaj vagyok. CSAK az Acer honlapján megjelenő drivereket telepítsd. Frissítik őket, nyár óta már kerültek fel új driverek. Ellenőrizd a megjelenési dátumot.

Az NVidia hivatalos álláspontja az hogy az Optimus rendszerekhez szigorúan az adott gyártótól (Acer) kell a drivert letölteni.

2011. okt. 21. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
hiába!!! bróbáltam az acer oldalarol és ugyan az a baj. nem tudom mitcsináljak.
2011. okt. 21. 22:21
 4/4 A kérdező kommentje:
optimus
2011. okt. 21. 22:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!