Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi okozza ezt a dolgot? A...

Mi okozza ezt a dolgot? A gépem nem is észleli a merevlemezt.

Figyelt kérdés

Találtam egy videót a yt-on, amelynek ugyanaz a problémája, mint az enyémnek. Találtam már rá 1 megoldást, hogy ki kell cserélni az alul lévő kis zöld alaplapot, csak nekem kellenének a dolgok róla... Azt hallottam, hogy ez szektorhiba, de nem tudom megnézni, mert csak a BIOS-ig jut el a dolog... Íme a videó, persze ütés nélkül :)

http://www.youtube.com/watch?v=HMhdEp3SM_w&feature=related


2011. okt. 21. 22:08
 1/7 anonim ***** válasza:
2011. okt. 21. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
2011. okt. 21. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
A Cable Select-es megoldással a kattogást is meg lehet akadályozni...?
2011. okt. 22. 00:07
 4/7 anonim ***** válasza:
Kattog? Ciripel is? Akkor kuka és csere.
2011. okt. 22. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Próbáld meg így. Rendszergazdaként lépj be, Sajátgép, C-re jobb egérgomb, Tulajdonságok, Eszközök, Hibaellenőrzés. nyisd még és mind a kettőt jelöld be. Aztán inditsd újra a gépet és hagyd, hogy lefusson a lemezellenőrzés. Ki tudja javítani a szektorhibáékat. Ne ijedj meg a kék képernyőtől, ez nem kékhalál. Ha befejezte, újra fog indulni.
2011. okt. 22. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem 'ciripel', csak kattog, oké akkor megpróbálom a sajátgépes megoldást.. :)
2011. okt. 22. 22:24
 7/7 A kérdező kommentje:
..szinte felesleges elkezdeni, mert mint írtam, amikor be van kötve a lemez, csak az első képig, a HP Invent-ig jut el... :S Inkább hagyom az egészet és majd emlékezetből odaképzelem a dolgokat...
2011. okt. 22. 22:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!