Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Számítógép vásárlás?

Számítógép vásárlás?

Figyelt kérdés
Tudna valaki linkelni olyan oldalt, ahol megbízható, jó minőségű és viszonylag olcsón.. vásárolhatnék számítógépet, főleg játékra. :))
2011. okt. 25. 10:09
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Nem elhanyagolható plusz költség, mert ígyis épphogy kijött 130-ból az a gép amit összeírtam. Ha 8GB RAM-ot írok bele akkor valami másból kell szarabb, márpedig szerintem inkább vegyen bele most 4GB RAM-ot, ami tökéletesen elég játékra.


Esetleg azt lehet megcsinálni hogy nem Dual KIT-ben veszi, hanem egy darab 4GB-os modult, és később könnyen vehet mellé mégegyet. Azzal viszont feláldozzuk most a Dual channelt.

2011. okt. 25. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

gtxforce:

Látom itt is jelen vagy.

A barátod gondolom még azt a gépet nyáron tette össze(a forint árfolyamából következtettem). Mivel most rosszabb a helyzet így nem hinném hogy i5 belefér. Meg amúgy is minek játékra i5? Főleg ha második generációra gondolsz.

Egy Phenom II X4 955 jelenleg minden játékhoz elég és mint írták ide a VGA számít elsősorban.

2011. okt. 25. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Ja és én is azt mondom jelenleg még felesleges a 8 giga.

Igaz hogy elég olcsó a ram viszont miont valaki írta akkor mást alkatrészből kell rosszabb. Mivel a gép játékra van szánva így egyet értek elég a 4giga.

2011. okt. 25. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 Panda Péter ***** válasza:

a ram olcsóságról a következő szösszenet jut eszembe: a trágya is olcsó, mégsem hordom vele tele a szobámat.

(ha nincs rá szükség, felesleges pénzkidobás, akkor is, ha olcsó).

2011. okt. 25. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Panda Péter:


Ott a pont.

2011. okt. 25. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!