Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nem jó a pendrive?!?!?...

HunnMonster kérdése:

Miért nem jó a pendrive?!?!? (többi lent. )

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Az lenne a problémám hogy raknám rá a pendrivémra a filmet, és azt jelzi a lemez megtelt, de közbe nincs semmi fájl a pendrivén, és megnézem hogy mennyi szabad hely van rajta azt írja: 32MB foglalt 1.88 GB pedig egy darab mappát, se látok rajta.Hogy lehet ezt le törölni hogy üres legyen?

Ui: Xboxba bedugtam, és az xboxon töröltem le róla véletlen cuccokat.

Válaszokat előre is köszönöm.


2011. okt. 26. 14:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Eressz rá egy ellenőrzést, nem tudom milyen oprendszered van, XP-n jobb gomb, tulajdonságok/eszközök/ellenőrzés most
2011. okt. 26. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Megcsináltam, de ugyan az.:/ Most sincs semmi fájl a pendrivén, és azt írja foglalt, a tulajdonságaiban is.
2011. okt. 26. 14:12
 3/4 anonim válasza:
100%
formázd le, de ha az sem jó akkor valószínűleg sokszor húztad ki usb biztonságos eltávolítása nélkül. Hozz létre új partíciót, nekem ez segített! Ha xp-d van akkor program nélkül is tudsz új partíciot létrehozni.
2011. okt. 26. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, sikerült.:) Ment a zöld kéz.:D
2011. okt. 26. 14:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!