Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Menyire bonyolult egy windows...

Menyire bonyolult egy windows 7 újra rakása a gépre?

Figyelt kérdés

Megköszöném ha valaki lépésről lépésre leírná ő hogyan szokta. Most elhatároztam magam hogy újra teszem Elöszöris

Letöltötem egy megbizható kommentek által dicsért windowst a netről Nero val ki írtam a képfájlt és enyi eddig... tehát csak be teszem a cd és pár kattintás és települ is ?? vagy kicsit azért bonyolultab?


2011. okt. 31. 09:42
 1/7 anonim ***** válasza:

nem bonyolultabb mint egy XP telepítése!


csak kiválasztod, hogy melyik partícióra telepíted és nekem 15-20 perc alatt feltette. :)

2011. okt. 31. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
BIOS-ban beállítod h CD-ről bootoljon és onnantól már kiír minden infot...
2011. okt. 31. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hogyan kell Be állitani hogy cdről botoljon?
2011. okt. 31. 11:23
 4/7 anonim ***** válasza:
F2 v. F11 katt az első megjelenő hardvere a listábol kiválasztod a dvd meghajtot. majd F10, majd utána írja mit tegyél.
2011. okt. 31. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
így van és utána megkérdezi, hogy melyik partícióra telepítse az oprendszert, itt válaszd azt, amelyiken az XP volt, ezután - FONTOS - formázd ezt a partíciót - ezt is fel fogja ajánlani - és a többi már megy magától...
2011. okt. 31. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Bocs olvasom "újra rakása" akkor nem XP volt, hanem WIN7
2011. okt. 31. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
aha, köszi szépen
2011. okt. 31. 16:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!