Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szerintetek megérte megvenni?

Szerintetek megérte megvenni?

Figyelt kérdés

Tegnap rendeltem meg egy Gigabyte GM-M8600 egeret 22.000 Ft-ért.

szerintetek megérte vagy túl sok érte?

jellemzői nagy vonalakban:

verhetetlen dizájn, legalábbis nekem nagyon tetszik:)

világít

ráadásul gigabyte

ez a három nekem fontos, szeretem ha világít meg ilyenek, a gép háza is kéken világít mindenhol:D

két lézere van vagy mi

bármelyik géppel működik

van hozzá egy teniszlabdatartószerűség, amiben bőven elfér

2 aksit adnak hozzá, hátul lehet cserélni

több, mint 50 óráig bírja az aksi azt mondják

van hozzá töltő

használat közben is tölthető


sokáig szemeztem a Microsoft Laser Mouse 8000-el, ami pedig az MS-nek a legjobb egere, de nem emlékszem pontosan, valami nagyon rosszat olvastam róla meg hogy nem lehet minden gombot használni, vagy mi:S

igaz hogy majd 5000-el kevesebb, de in kább gigabyte lett szerintetek megérte? te vennél ilyet?

normális válaszokat várok!:)


2011. nov. 2. 15:29
 1/7 anonim ***** válasza:
ja
2011. nov. 2. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
na, kicsit megnyugodtam:)
2011. nov. 2. 15:34
 3/7 anonim válasza:

Hát, ha tényleg nincs másra költened...

Amúgy biztos jó lehet, legalábbis a róla olvasottak alapján.

2011. nov. 2. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Heckler ***** válasza:
Inkább dobigálnám ki az ablakon a pénzt, minthogy egy egérre 22 ezret költsek. 5-6 ezerért lézeres Logitechet lehet kapni. Ha 22 ezret neked megért egy szutyok egér, akkor tényleg nem tudhatod, mire költsd jódolgodban.
2011. nov. 2. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
sose értettem mi értelme kiadni tízezreket egy egérre, mikor én elvagyok az 1000 forintos tescos egérrel is. egyszer vettem 7000 forintért egy A4Tech X7-et, fél évet nem bírt ki. de ha neked megéri...
2011. nov. 2. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én se látom értelmét.
2011. nov. 2. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nekem eddig a legtöbb kiadott pénz egy egérért, az 3000ft :) végülis szerintem nem érte meg egy egér 22ért, de te tudod... jobban nem fogsz vele játszani, sőt ha véletlen ledobod sajnálni fogod, ha ezt ledobom majdhogy nem leszarom :)
2011. nov. 2. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!