Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi a baja a gépemnek?

Mi a baja a gépemnek?

Figyelt kérdés

Ott kezdődött az egész, hogy leszedtem a crysis 2-őt.

Feltelepítettem, magyarosítás stb..., majd amikor beindítom ezt írja ki:

Unsupported video card detected! Continuing to run minght lead to unexpected results or crashes. Please check the manual for futher information on hardware requirements.

"NVIDIA GeForce 8600 GTS" [vendor id = 0x10de, device id = =0x0400]


Tudom, hogy a videó kártyával kapcsolatos a dolog, de sejtelmem sincs, hogy mit kell csinálni.

Ám ez az egész még nem is lenne baj, mert ha leokézom elindul a játék. Rendben. Bár elég bénán megy, néha csak úgy kilép magától, az intrók nem mennek, ott folyton megakad, max. 800x600-as grafikán nem akad. Ha annál feljebb viszem már akad. Ami elég furcsa, mert a cod 4 maxon simán el ment, bár tudom, hogy a crysis 2 sokkal nagyobb játék, de azért furcsa...

Na, később a gépem amikor bekapcsolom elég lassan tölt be, am xp-m van. Mindig, amikor bekapcsolom és 4-5 perc töltés után valami fáljrendszer ellenőrzés jön be. Amikor először történt, aszt hittem nem baj, csak ellenőrzi a fájlokat. Amikor végzett újraindult és ugyanúgy lassan töltött és újra az ellenőrzés, semmi változás. Akkor amikor végre elindult a gép, elég béna képernyőfelbontásba lépett be az asztalra, egy kicsit várni kellett, hogy olyan legyen a képernyő, mind volt. Oké. Meg még ilyesmi gondok voltak. Most ott tartok, hogy a crysis 2 be sem indul, pedig eddig beindult, a 4. pályánál tartok, de ha most beindítom, tehát annál a kiírásnál leokézom azonnal ki is lép, és ezt írja ki:

CryEngine Error

Size of shader to big for int 16.


Mostanra pedig egyel több probléma van az egész géppel :(

Nem tudom, hogy a crysis 2 miatt van-e, de elég sok probléma van.

Hanghibás is lett, a hang szaggat, lassú minden, stb...


Valaki tudja, mi lehet a megoldás?


2011. nov. 3. 10:35
 1/7 lovas94 ***** válasza:
8600gts-el a Crysis 2-t elfelejtheted. A hiba amit kiír abból adódik, hogy a játék nem támogatja a videókártyádat. Töröld a crysis 2-t és mindent ami vele együtt települt.
2011. nov. 3. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 lovas94 ***** válasza:
És egy vga illesztőprogram újratelepítés sem ártana.
2011. nov. 3. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nem elég, ha felrakom windows 7-et? Kicsit utánanéztem és úgy láttam, hogy az xp nem támogatott op. rendszer és ezért nem támogatja a játék a videókártyát.

Talán elég lesz, ha átrakom op. rendszert win7-re.

2011. nov. 3. 19:17
 4/7 lovas94 ***** válasza:
Megpróbálhatod de szerintem nemfogja orvosolni a problémát. A videókártyád nem mai darab, még a régebbi crysis is megizzasztja...
2011. nov. 3. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Igen, néztem az előbb, hogy legalább 8800-as kéne, nekem meg 8600-as van.

Akkor az utolsó kérdésem, hogy mindenképpen kell venni egy új videó kártyát, vagy lelehet tölteni valami frissítést hozzá, hogy 8800-as legyen?

2011. nov. 4. 08:57
 6/7 lovas94 ***** válasza:
Egy 8800GT-vel is éppen hogy minimumon menne. És nincs olyan frissítés ami növelné így egy videókártya teljesítményét. Úgyhogy ha mindenképpen játszani akarsz a Crysis 2-vel akkor videókártyacsere kell. De semmiképpen nem vennék a helyedben 8800GT-t, az is már eléggé elavult tecnológián alapszik.
2011. nov. 4. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Oks, am mindenképp Nvidia kell.

Akk pls írd le, jelenleg hányas gt-s a legjobb.

Előre is kösz!

2011. nov. 5. 19:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!