Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért indul újra?

Miért indul újra?

Figyelt kérdés

amikor játszanék egy játékkal,akkor a gép újraindul mindig 1 bizonyos pontnál.. megakad a hang és a gépbe mintha 1 kattanást hallanék aztán rögtön újraindul...

mi lehet a baj?


2011. nov. 8. 15:21
 1/6 anonim ***** válasza:
A kattanás szerintem a hdd, ahogy alaphelyzetbe áll. Ez a "mindig egy bizonyos pontnál" dolog ugyan másra enged következtetni, de a helyedben mindenképpen megnézném, mennyire melegszik.
2011. nov. 8. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
a melegedéssel nem nagyon van baj
2011. nov. 8. 15:30
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem a videokartyad melegedik tul!

Figyeld a homersekletet ezzel a progival [link]

2011. nov. 8. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
ez nem írja ki a vga hőmérsékletét
2011. nov. 8. 15:56
 5/6 A kérdező kommentje:
na megvannak a hőmérsékletek és semmi baj nincs :S
2011. nov. 8. 16:20
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is HDD. Futtass egy teljeskörű elemzédt egy progival, lehet hogy van hibás szektorod. Ha a HDD-vel van gond, akkor a merevlemez egyik hibás részére gyanakszok, ami szektorhiba lehet. Azért következtetek erre, mert mint mondtad "újraindul mindig 1 bizonyos pontnál". Mivel a játék nem mozdul a winyón, a betöltés ugyanonnan megy. Ezért lehet, hogy ugyanott indul újra.
2011. dec. 4. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!