Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Megéri megvenni ezt a gépet...

Megéri megvenni ezt a gépet 45. 000ft-ért?

Figyelt kérdés

Asus P5B-E alaplap

Intel Celeron 2,8ghz proci

2GB Ram

160GB Maxtor winchester

Galaxy 8600GT 256MB

450W Chieftec Táp

Creative Audigy SE hangkártya

Asus DVD-RW


2011. nov. 16. 12:02
 1/7 anonim ***** válasza:
nem
2011. nov. 16. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
miért, te mennyit adnál érte?
2011. nov. 16. 12:08
 3/7 anonim ***** válasza:

Most vettem ismerősnek hazsnáltan egy ilyet:

Athlon 64 X2 5000+ CPU

2GB DDR2 RAM

ASUS Radeon HD3450 512MB VGA

Asrock AMD480X lap

160GB HDD

Chieftec 400W táp


És ez volt 30, szóval amit írtál nem éri meg.

2011. nov. 16. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Jó lenne tudni a proci pontos típusát (gondolom dual core E-valahányas sorozatból lehet).


Nagyjából ennyit ér egy ilyen konfig, még régebbi játékokra is használható, újak nagyrésze is elmenne alacsony grafikán....meg jó táp van benne, ami bír egy erősebb videókarit is, pl HD5750-est lehet találni használtan 20k-ért, azzal már BF3 szintű játékokis elfutkosnának alacsonyabb grafikán.


Ahogy én néztem, 30k körül még kb csak integrált grafikus kártyával kapsz gépet, ehhez meg van egy külön, és a táp is elég erős egy bővítéshez is, szóval én azt mondom hogy ez a gép kb ennyit ér....a minmum árat olyan 40k körülre lőném be, de pl 35-ért már tuti nem kapnál ilyet.


De mondom, ha meg tudod adni a proci pontos típusát, és az egy kétmagos, akkor az ár reális.

De személy szerint én gyűjtenék egy olyanra ami hasonló konfig, erősebb videókarival (ha játékra kell)

Vagy ebbe szereznék egy használt karit.

2011. nov. 16. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Viszont lehet az a Celeron akár egy 1 magos Celeron D is, és akkor nagyon nem éri meg.
2011. nov. 16. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

12:11...akkor az nagyon jó vétel volt, én bárhol néztem használtan, 30ért max integrált videókártyával voltak.


Szemezgetni kell, néha vannak áron aluli cuccok (egyszer vehettem volna 60-ért Quad Core-os procival és erős karival ellátott gépet).


Ahogy mondom, a mai magas árak mellett...ha 2 magos akkor megéri.

Igazad van, ha 1 magos Celeron D, akkor viszont nem éri meg.

2011. nov. 16. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem éri meg .

Hogy miért ?

Először is jó lenne tudni hogy mire akarod használni játékra már nem igen alkalmas .

Még egy irodai gépnek megfelel de 45.-öt semmiképpen nem adnék érte .

Meg amúgy is szerintem a Celeronos procik nem jók mindegy hogy sima vagy Dual Core-os , a 2GB RAM még 2 évvel ezelőtt elég volt mindenhez , 160 GB winchester szerintem már kevés mind a játékokhoz mind a irodai gépekhez . a 256MB videó kártya már elég gyengének számít (min.512MB) , a táp , hangkártya, meg a DVD író már tűrhető .

a játékra akarod venni akkor nézelődj a www.harverapro.hu-n ott már ennyiért egy erősebb Core2duos összeállítást el tudsz csípni .

2011. nov. 16. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!