Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi lehet ez a notebook-omban...

Mi lehet ez a notebook-omban amit kilehet huzni mint valami kis fiókot és a fölötte lévő vonal mire szolgál? Képek lent!

Figyelt kérdés

tehát mi is az a kis fiok és még mi az ami fölötte van?

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


2011. nov. 19. 21:44
 1/7 bánomisén ***** válasza:
Memóriakártya-olvasó. Mondjuk fényképezőgépé.
2011. nov. 19. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
mind a 2 bemenet?
2011. nov. 19. 21:55
 3/7 bánomisén ***** válasza:
Milyen mind a kettő? A memókártya-olvasó az a kis lapocska, ami az első fotódon ki van húzva. Az csak egy és egy kártya fér bele.
2011. nov. 19. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
légyszives nézd meg a harmadik képet.a lapocska az alsó hornyba csuszik be a felete lévő a másik kérdőjel
2011. nov. 19. 23:11
 5/7 bánomisén ***** válasza:

Ja! Már értelek! Bár a harmadik kép elég homályos, de a másodikon is látszik.

Csak tippelni tudok, mert az én gépemen nem így van kialakítva ez a cucc, de lehet, hogy az is valamiféle kártyaolvasó. Abban biztos vagyok, hogy valami külső hardvert lehet ott csatlakoztatni, de hogy pontosan mit, azt nem tudom.

Kérdezd meg egy komputerboltban, ott valószínűleg meg tudják pontosan mondani a notebook típusa alapján, vagy írd be a gugliba a géped típusát és biztosan találsz valami műszaki leírást róla.

2011. nov. 20. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 legendavagyok01 ***** válasza:

A felső valószínűleg a memóriakártya olvasó, az alsó pedig express card/pcmcia kártyahely.

De nem lenne egyszerűbb megnézni a használati utasításában vagy a neten?

2011. nov. 20. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
tényleg!!! a használati utasitás erre nem is gondoltam,megnéztem benne van
2011. nov. 20. 21:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!