Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Leadtek Winfast tv 2000 xp...

Leadtek Winfast tv 2000 xp drivert win7-re?

Figyelt kérdés

SziasztoK!

Az lenne a gondom, hogy nem találtam működő drivert a tv tuneremhez, s hogy segítenétek?

Próbáltam itt:

[link]

de feltelepítette, újraindította a gépet és nem működik....


2011. nov. 23. 19:37
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

Fajin, manapság már a drivereket se lehet leszedni :D

Köszönöm szépen, tovább próbálkozok holnap szerintem !

Köszönöm a segítséget!

2011. nov. 23. 22:00
 12/19 coopper ***** válasza:

Innentől kezdve nincs más hátra mint keresgélni, A fenti kóddal :


Ha csak az elejét nézzűk (PCI\VEN_109E&DEV_0878) egész érdekes dolgokat kapunk :


[link]


[link]


De ebben az anyagban az van, hogy ez egy BT878/879 chip készletes kártya :

[link]


[link]


Sajnos tutit nem tudok mondani, de próbálkozz a goggléval a kóddal először a teljess kóddal aztán hátulró szedd le belőle a REV-et majd a szsbsyst.


Ja és ha letöltöttle egy drivert és nem exe-ben van akkor az INF filében nézd meg hogy benne vannak-e azok az adatok amiket irtál, ha nincsennek benne akkor azzal a cuccal felesleges próbálkozni.


Üdv, és sok sikert.

2011. nov. 23. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 coopper ***** válasza:

Szia.


Ezt nézd át, de nem biztatlak semmi jóval, itt azt irják elszált az eprom a kártyádban :


[link]


Ha garanciális akkor vidd vissza boltba, ha nem akkor próbálkozhatsz eprom frissitéssel (ez viszont nem veszélytelen dolog).


Sok sikert. Üdv.

2011. nov. 24. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 coopper ***** válasza:

Szia.


Szed le ezt : [link]


Tömöritsd ki, majd próbáld meg a drivert frissiteni a


Drivers\PCI_mod\TV2000XP\Global\Windows7\32bit\wfeagle.inf


fájl betallózásával az Eszközkezelő Illesztőprogram frissitése segitségével.


Ebba a fájlba (wfeagle.inf) a Te általad megadott adatokat irtam bele, azok helyet amiket az én winfast kártyam mutatott, (az összes többi fájl pedig az X68.zip és a TV2000 XP Global(x86).exe kitömöritésével kaptam) tehát :


Videonál :

PCI\VEN_14F1&DEV_8800&SUBSYS_6618107D

helyett

PCI\VEN_109E&DEV_036E&SUBSYS_FF06107D


Audional :

PCI\VEN_14F1&DEV_8801&SUBSYS_6618107D

helyett

PCI\VEN_109E&DEV_0878&SUBSYS_FF06107D


Ha elszált az epromod akkor esélytelen a dolog és nagy valószinűség szerint nem is fog müködni, vagy ha ugy néz ki, hogy felment a driver akkor is nagy valószinűség szerint le fogja fagyasztani a gépedet.


Sok sikert.

Üdv.

2011. nov. 24. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 Nevemszem válasza:
(sok hasznos info cserélt itt gazdát) (én is sokat küzdök ezzel a kártyával...)
2012. nov. 20. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 coopper ***** válasza:

Üdv.


Váltottam Win7-re.


Semmi gond nincs a kártyával (Nálam megy).


Igaz, ugyan hogy az elején rakoncátlankodott, de az csak azért volt, mert nem volt rendesen benne a foglalatban.


Ha van másik szabad foglalat akkor egy próbát megér az, hogy átrakja az ember a szabad foglalatban és úgy próbálkozik.


Üdv.

2012. nov. 20. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Nekem windows 8-ra kéne driver van valakinek?
2012. nov. 24. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 Nevemszem válasza:
kártya telepítve, pvr2 progi telepítve, de amikor rögzíteni szeretnék, akkor azt írja a gép, hogy a video folyam nem rögzíthető!, de miért????
2012. nov. 25. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
Feladtam a küzdelmet. Kártya betéve, telepítve, PWR2 telepítve ( 4féle), induláskor leáll, mert csak. Vettem az eBay-en egy analóg tv usb sticket <4000 forintért. AV port, távvezérlő, timeshift, programozott felvétel, miniantenna. Kell meg valami?
2015. máj. 10. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!