Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért megy rendszeresen...

Miért megy rendszeresen tönkre minden DVD író a gépemben?

Figyelt kérdés
A számítógépnek lassan már minden része ki lett cserélve, több szerelőnél is járt és mindegyik nagyon rossz véleménnyel volt az előző mester munkájáról. Egyik szerelő sem tudta/akarta normálisan megjavítani a gépet, se a dvd írót, viszont a pénzt azt elkérték. Mind a négy író esetén a szervizben semmi baja se volt az írónak, itthon meg igen, vagy ha a javítás után az író is működött, hamarosan ugyanaz a probléma tért vissza az írónál: először csak annyi baja van, hogy nem olvassa azt, amit megír, csak más író által írt vagy régebben írt anyagot. Utána már semmilyen lemezt nem olvas. Végül, a használhatatlan rossz dvd meghajtó akadályozza a gép bekapcsolását azzal, hogy ütemesen kattog, állandóan ég a led-je, valamint ha azt akarom, hogy be tudjon tölteni a Windows, akkor ki kell nyitogatnom a tálcáját. Az előző alkalommal az írót áramtalanítani voltam kénytelen emiatt (gép oldala lekap, kábel kihúz) mert csak úgy lehetett a gépet bekapcsolni. Most ugyanaz az író van benn, múltkor a szerelő kicserélte a kábelt és működött -egy darabig-, de hát most megint végigment az író (LG) ezeken a fázisokon. Most éppen a megdöglött -kattog -akadályozza az oprendszer betöltését -fázisánál tart. Arra gondoltam, hogy megint kihúzom a kábeljét, csak nem tudom, nem -e ártok ezzel a gép többi részének. Nincs nagy kedvem újra szerelőt hívni, aki megint átvág és megint lehúz egy csomó pénzzel. Egyébként arra is nekem kellett rájönnöm, fórumokról, hogy használnom kell szünetmentes tápot, mert a szakiknak eszébe se jutott ez a megoldás, amikor más bajok is, csak itthon jelentkeztek, a szervizben nem. Olyan nincs, aki házhoz jönne sajnos, mi meg a családdal nem értünk hozzá.
2011. dec. 9. 16:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Alapból nem veszek LG-t. Egy sem bírta sokáig! Azóta ha lehet kerülöm a márkát.
2011. dec. 9. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 MaXXeGee ***** válasza:

Az LG egy tök jó márka! Mikrohullámú sütőkben, tévékben.

próbálj meg samsung vagy NEC dvd írókat :)

2011. dec. 9. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Gratulálok! LG!! -.-" Úristeen... Legrosszabb márka DVD-írók terén! Ha jót akarsz akkor ezeket veszed: ASUS, Plextor, NEC!!!
2011. dec. 9. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem NEC-ből 3 volt egymás után pár hónap után mindegyik vagy tönkre ment vagy felrobbantgatta alemezeim(uj karcmentes lemezeket) akkor már inkább samsung az 3 éve megy nekem gond nélkül
2011. dec. 9. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ehhez képest, mindhárom szerelő, akiknél a gép járt, váltig állította, hogy az LG a DVD írók terén megbízható márka. Az egyik a volt főnököm rendszergazdája volt. Ennyit a "mesteremberekről". De ami a lényeg: nincs pénzem kicserélni az írót. Nincs pénzem szerelőt hívni. Ártok a gépnek, ha kihúzom az író kábelét, hogy ne kapjon áramot és kész, vagy baja lehet tőle? Fontos!
2011. dec. 9. 23:58
 6/6 anonim ***** válasza:
Húzz ki nyugodtan minden kábelt a dvd-ből.
2011. dec. 10. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!