Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » LED LCD Monitor takarítás?

LED LCD Monitor takarítás?

Figyelt kérdés
Mivel lehet a képernyőjét takarítani, hogy ne tegyek semmi kárt benne?
2011. dec. 14. 21:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Ilyen cuccokkal [link]
2011. dec. 14. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szoktak a monitorokhoz rongyot adni (finom puha, nem karcol :D). Ezt be kell nedvesíteni és 1xűen áttörölni. Semmilyen vegyszeres cuccot nem szabad használni. Ezt a fenséges tudást pedig a Samsung monitorom manuáljából tudom.
2011. dec. 14. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Épp ezaz, egyszerű vízzel nem szabad, mert csíkos lesz. Boltban adnak komplett tisztító szettet pár forintért. Lesz egy spray, ez az ami NEM HAGY CSIKOT, és eltávolít minden esetleges szennyeződést. Jár hozzá egy törlőkendő, ez nem karcol és ki lehet mosni. A lényeg hogy tényleg nem szabad vegyszerezni, erre ott van a spray, ez direkt arra van, viszont az egyszerű vízzel elég sok bak lenne.
2011. dec. 15. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mármint sok BAJ lenne. Nem csak csíkos lesz, de hamarabb megfogja a port, így többet árt mint használ. Ajánlott a bolti tisztító.
2011. dec. 15. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!
2011. dec. 15. 13:43
 6/7 anonim ***** válasza:
Valószínűleg azért mondtam a nedves "spéci" rongyos megoldást, mert nálam nem működik és csíkokat hagy...
2011. dec. 15. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem, nem érted. Lehet hogy nálad megy, de nem biztos hogy a kérdezőnél is működne. Ezért ajánlottam a biztost, bolti cuccokat kell használni. Nem drága, párszáz forint egy olyan készlet, de általában más is van benne.
2011. dec. 15. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!