Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi a különbség az olyan Jack...

Mi a különbség az olyan Jack digó között, amin 2, illetve amin 3 fekete sáv van? (nem tudom, hogy hogy hívják a sávokat)

Figyelt kérdés
A laptopom csak olyan fej/fülhallgatókkal működik, aminek a Jack dugóján 2 sáv van, ha 3 van rajta, akkor semmi hangot nem ad ki. Ez meghibásodása a gépem csatlakozójának, vagy normális? (nem tudom, hogy újkorában működött-e rendesen)
2011. dec. 16. 10:59
 1/5 DannyZuko ***** válasza:
Az a helyzet vele, hogy az egyik sima sztereo jack dugo (mint pl a walkman fülhallgató) ezen van 2 sáv. a 3 fekete sávos tud egy plusz funkciót. pl egyben viszi át a képet és a hangot. egyik a sima video jel, másik kettő a sztereo jobb és bal hangsávja. a negatívot pedig maga a fém test csatlakozása adja...
2011. dec. 16. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A 3 savos, nem fulhallgato+mikrofon egyben? Tudtomal, a 3 savos az telefonhoz van pl.: Samsung Monte uj kiadasahoz, jar egy Jack dugos fulhallgato, amin van mikrofon es 3sav van emiatt rajta, ez nem ment semmiben masban, csak a teloban amihez volt, max halk torz hangokat adott ki nekem gepemben, ipodban stb. Tehat szerintem semmivel nincs nalad problema, csak 3 savos helyett 2 savos jacket dugj bele a laptopodba.
2011. dec. 16. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 bembinó ***** válasza:
én 3 sávos fülest még nem láttam , jacket már igen nekem azzal van összekötve a laptop és a házimozi de azért 3 sávos mert videót is továbbit.
2011. dec. 16. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Az egyik ilyen füles valóban pont egy Samsung Monte-hez tartozik, de egyik ismerősöm gépén működik. De akkor majd figyelek rá, hogy 2 sávosat vegyek:)
2011. dec. 17. 12:09
 5/5 DannyZuko ***** válasza:
Ige, a harmadik lehet microfon is. az első 2 a sztereo... aszt hogy a harmadik video vagy microfon, az már felhasználás kérdése.
2011. dec. 19. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!