Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Videókártya probléma, kékhalál...

Videókártya probléma, kékhalál stb. mi lehet a baja?

Figyelt kérdés

hali.

tegnap már írtam , nekem szokott újraindulni a gépem , amikor elkezdek játszani egy játékkal , akár 2003mas , 2005ös amit simán vinnie kéne a gépemnek (amd athlon 3000+ 1,25gb ram , hd3650 512mb 128bit)

kékhalálozni szokott 0x000000EA-val...

most találtam valamit speedfanba , nemtudom ez lehet-e a baj.


[link]


ezen én azt látom , hogy warning 50° , vagyis lehetséges azért kékhalálozik , mert a videókártya eléri az 50°C-t?

de én ugy tudom egy videókártyának még a 80°se meleg.. ha ezt átálítanám pl 60-65°-ra akkor lehetséges , hogy akkor indulna csak újra , ha eléri azt a fokot?


2011. dec. 16. 21:28
 1/3 A kérdező kommentje:
lehet látni a képen , ha semmit nem csinálok akkor 44°os a kártyám , szóval 20perc játék után szokott újraindulni , lehet akkor kezd el pirítani
2011. dec. 16. 21:29
 2/3 anonim ***** válasza:

nem hiszem h az a baj elbír az jóval magasabb hőfokot is...


tisztítsd ki a géped....meg nézd meg h normálisan megy-e a kártyán a venti,már ha van....


1ébként fogj vmi ventit akármilyen és rakd oda....az hűti ha így is kikapcsol akkor nem a melegedés a baja...


1ébként...


videó kari driver uninstall akár 1 régebbit is feltehetsz ha azzal jó


ha utána sem akkor win reinstall

2011. dec. 16. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
nekem a régi nvidiám 55°C volt az átlag amikor már 5 éves volt és tönkrement XD most vettem egy nvidiát mert az többet bír XD az radeont 1 év alatt kinyirtam XD
2011. dec. 16. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!