Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogyan növeljem meg a kötetet?

Hogyan növeljem meg a kötetet?

Figyelt kérdés
Windows 7-en van egy kis problémám. Szeretném megnövelni az egyik kötetet, de nem engedi a gép. A C: partícióból elveszek pl 10 GB-t, akkor azzal csak a C-t tudom kiterjeszteni a másik meghajtót nem engedi. Próbáltam a parancssoros módszert, de ott sem sikerült megoldani.
2011. dec. 17. 09:50
1 2
 1/12 Jenci ***** válasza:
100%

Csak egymás mellett lévő partíciókat lehet kiterjeszteni vagy zsugorítani egymás hasznára.A C-t csak akkor engedi terjeszteni,ha nincs használatban.


[link]


Bővebben itt olvashatsz róla.

2011. dec. 17. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Már olvastam ezt a fórumot. Nem a C-vel van a gond. Azon van a Win 7, de engedi zsugorítani és kiterjeszteni. Én a D: meghajtót szeretném kiterjeszteni. Tehát a felállás: ha C-ből veszek el azt csak a C-hez engedi visszaadni, ha a D-ből veszek el azt csak a D-hez adhatom hozzá újból.
2011. dec. 17. 10:44
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Partíció-kezelő programmal: Partititon Magic, vagy partition Expert, esetleg Partition Wizzard. Ezek közül mindet kipróbáltam és egyikkel sem volt ilyen gondom. Javaslom próbáld ki ezeket.
2011. dec. 17. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Jenci ***** válasza:
100%
Akkor ahogy előttem is írták egy normális partíciókezelővel csináld--a linken vannak rá tippek is.
2011. dec. 17. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Mennie kéne WIN7 alatt is. "D" zsugorítása, majd "C" kiterjesztése. Ha mégsem akkor ezzel:


[link]


Ingyenes, magyar...

2011. dec. 17. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Persze "C" és "D" akkor változtatható egymás terhére, ha legalább egy vinyón van a két partíció :)
2011. dec. 17. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Hoppá ezt nem is néztük. Egy vinyó van a gépben vagy kettő? Mert ha kettő, akkor nem lehet lecsípni az egyikből és áttenni a másikba XD
2011. dec. 17. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 csacsi2 ***** válasza:
2011. dec. 17. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Egy merevlemezem van, azért ennyire nem vagyok elveszett a témában :D Külső progit nem akartam használni, reméltem hátha van valami megoldás rá. Mindegy akkor valamelyikel megpróbálom, köszönöm a válaszokat.
2011. dec. 17. 13:20
 10/12 csacsi2 ***** válasza:
Mivel a rendszerpartíciót variálod, ezért az operációs rendszer Nem futhat, ami csak úgy oldható meg, ha Boot -oláskor készíti el. A program amit irtam azt bármire kiírhatod amiröl lehetséges a boot -olás, nekem pendrive -n van. Ha az op -rendszerről futtatod akkor is újra kell indítsa a gépet, hogy meg tudja csinálni.
2011. dec. 17. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!