Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szerintetek jó gamer gép?

Szerintetek jó gamer gép?

Figyelt kérdés
[link] 250ezer volt a max ár amit rákölthetek 500gb-os vinyó jó nem vagy valamit változtatnátok?
2011. dec. 23. 10:41
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
hát ez ratyi már bocs :D akkor pazarlások vannak benne mint a ház. mondjuk windows 7 biztos kell?
2011. dec. 23. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
szerintem ezzel jobban jársz [link] 244e ft
2011. dec. 23. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
miért lenne pazarlás?a kinézetre is adok :D
2011. dec. 23. 11:13
 4/17 anonim ***** válasza:
Sz@r. Nincs mit ezen szépíteni. A másik válaszoló által írt már jobb.
2011. dec. 23. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

ház választás normál esetben ha nem kell jó szellőzés stb akkor ízlés kérdése de akkor nézzük sorba


cpu: x6 os processzor pénzkidobás főleg játékra talán ha rendelernél stb akkor talán hasznát vennéd a 6 magnak


táp: én pl ilyen tápról életemben nem hallottam egy megbízható táp az minimum fps hexa 400w, chieftec ctg-***, corsair builder series, cooler master gx450 ezek alá ne add


monitor: hát ez is inkább "melyik tetszik jobban" kérdés legyen full hd és led. és persze benq/lg/samsung ilyesmi neve legyen.


hűtő: ebbe nem kötök bele mert az is jó amit választottál bár én inkább tx3at vennék


dvd író: szerintem a 4e ft nec is tud annyit mint az asus


ram: tri-kitet nem érdemes venni dual channelel jobban jársz és 12gb ram pazarlás elég neked még a 8gb is


hdd: az jó úgy ahogy van de amit írtam wd se rossz


egér/billentyűzet: játékra nem vennék microsoft egeret akkor inkább steelseries/razer vagy hasonló gamer márka billentyűzet is hasonló


windows: hát nekem ncore-ról leszedett msdn verzió is bőven jó de te tudod


vga: ati vonalon gondolkodj inkább és "gamer" gépbe 6850 alá ne add ha átalág gamer vagy nem full hd mániás akkor

6770


kb ennyi

2011. dec. 23. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
[link] itt nem tudsz öszerakni valami jót monitoral 250ezer felet? és lefotozod
2011. dec. 23. 12:44
 7/17 anonim ***** válasza:
rakok de window 7 mindenképp kell?
2011. dec. 23. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
hát nem muszály de végül az mutasa a ramot v mi nem nagyon értek hozzá 14vok csak érted am monitor az kell mert anyuval teljes gép cserét akarunk vagyis akarok ő veszi én rendelem :D
2011. dec. 23. 12:54
 9/17 anonim ***** válasza:

Ez nem gép hanem egy híg fos...

Alaplap nincs is benne, meg az összes alkatrész olyan mintha kb egy 5 éves gyerek kattintgatott volna össze vissza az árlistában...

2011. dec. 23. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

14éves és nem csoda hogy nem tudja hogy éppen mi a jó.


amúgy eléggé hiányos oldal de hát ha innen akarsz akkor innen vedd.


[link]

2011. dec. 23. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!