Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Programokat akarok leszedni?

László22 kérdése:

Programokat akarok leszedni?

Figyelt kérdés
Már régóta foglalkozok számítógépek telepítésével és érdekelne sokan hogyan oldjátok meg azt hogy ha nincs lemez a hardwerekhez mert lusták adni akkor hogyan tudok a legkönnyebben letölteni hozzá programokat mert hiába írom be a google.com ra a nevét a hardwernek hogy keresen hozzá de 100ból-1 ha megfelelő, ezek a hardwerdetectiv vagy mien programok ezek jók? Vagy ti hogyan csináljátok?
2012. jan. 5. 12:28
 1/7 anonim ***** válasza:
71%
Ha régóta foglalkozol akkor ugye tudod, hogy 90 %-ban a gyártó oldalán megvan a driver, ami nincs azt meg össze kell vadászni, ha az egyik nem jó akkor a másik...
2012. jan. 5. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 legendavagyok01 ***** válasza:
32%

Én sosem hittem az ilyen univerzális programokban. (Egyébként olyannal sem nagyon találkoztam, hogy "lusták?" lemezt adni, - nekem pl. mindig volt ahhoz, amihez kellett -, viszont olyannal igen, hogy a kedves felhasználó lesz××ta, és azt se tudta hol van).

A legtisztább megoldás mindig a gyártó oldala. Ha nem tudja az ember, mi van a gépben, akkor jó pár program van erre (Aida/Everest, Speccy, etc.), így már meg lehet találni. Végső eset, megnézni az alkatrészen, mindig van valamilyen hasznos információ.

2012. jan. 5. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Hardver gyártójának weboldaláról illik letölteni.


OFF:

- Egyébként ha ez a probléma akkor inkább ne foglalkozz újratelepítéssel, csak a baj lesz belőle. Még azt sem tudod leírni, hogy mi ennek a fajta "vezérlő programnak" a neve.

- Helyesírás? Tagolás? Értelmes kérdés?

2012. jan. 5. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Gyártó weboldala.


Én eddig egyszer szívtam csak a kereséssel, amikor egy laptopot telepítettem és nem volt hozzá cd és persze a hálókártya drivere kellett volna.

De ezt is könnyen meg lehetett oldani... Aki ilyet csinál, vegye a fáradságot, hogy megkeresi ami kell.

2012. jan. 5. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Pj0tr ***** válasza:
Minden egyes telepítéskor a gyártó weboldala. Mire megyek a 2 éves driverekkel, amik a CDn vannak?
2012. jan. 5. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Pj0tr ***** válasza:
100%

WTB Edit:

Mellesleg, ha te mint ezzel foglalkozó ember a CDről akarsz telepíteni... Ezért csinálom magam. Inkább mint kidobok rá egy csomó pénzt és még szar is lesz...

(Egyébként ha most újonnan veszed le a polcról, akkor is már legalább 0,5-1 évesek, mert nagyon kevesen veszik meg a zsír új modelleket, mert drágák)

2012. jan. 5. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Elnézéseteket kérem a kérdésem miatt, úgy gondoltam hogy itt meg lehet beszélni a problémákat és közösen meg tudjuk találni rá a megoldást, de minden egyes válaszoló hihetetlen okosnak titulálja magát és még is hihetetlen pancser mert egy értelmes válaszoló sem volt köztettek csak makog-tátok a sok hülyeségeiteket amiket nagy nehezen a kis agyatokból ki tudtatok húzni és akkor csodálkoztok hogy a %-ok nem emelkedik csak csökken vagy stagnál, köszönöm a nem választ kaptok egy plusz kéz jelet hogy örüljetek a fejeteknek, gratulálok hozzátok hogy ilyen szép emberekké cseperedtetek mint amik most vagytok, és kedves hozzá szóló helyesen tagoltam és helyesen írtam mindent le? Kérlek taníts engem helyesírás professzorra.

Köszi mindenkinek.

2012. jan. 6. 08:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!