Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mennyiért lehetne legolcsóbban...

Mennyiért lehetne legolcsóbban összerakni egy teljes gépet az ipon.hu oldalon? Ami használható is legyen

Figyelt kérdés
nem kell semmi extra csilli villi csak fusson pár alap játék pl cs 1.6,san andreas,régebbi NFS játékok
2012. jan. 29. 21:10
 1/9 anonim ***** válasza:
Még is mennyit szánnál rá? Monitor kell?
2012. jan. 29. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

ilyen céllal már 100körül is kaphatsz.

pl ezt: [link]


később fejleszteni is tudod majd ha maradnak ezek az igényeid akkor rakhatsz bele i3-at ha esetleg megnőnek akkor i5-t is. RAM-ból rakhatsz bele még egy 4GB-os modult ha esetleg kevesled így lenne 8GB ramod vagy esetleg 16GB ramot is rakhatsz bele. VGA-t bármikor lecserélheted egy izmosabbra is bár amit te írtál az ez bőven viszi. ha monitor is kell akkor felmehet az ára 30-40e ft-al ha IPS paneles kell akkor + 55-60e ft

2012. jan. 29. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
monitor nem kell,iagzából az érdekel mennyiért lehetne kihozni a legolcsóbb konfigot,nem vagyok egy pc mániás,elég nekem a nekem egy jó kis linux netezni,vagy esetleg ha olyan kedvem van akkor xp.
2012. jan. 29. 21:22
 4/9 anonim ***** válasza:

[link]


Net, film, játékok amiket írtál, arra elég.

2012. jan. 29. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
86 ezer? hát akkor inkább marad a vatera,azér köszi.
2012. jan. 29. 21:31
 6/9 anonim ***** válasza:
Most mi az? Nem írtál árat, tehát nem tudhatta mennyiért akarsz gépet.
2012. jan. 29. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
nem írtam árat,hanem azt írtam hogy legolcsóbbat,ha 86 a legolcsóbb akkor kihagynám.
2012. jan. 29. 22:03
 8/9 anonim ***** válasza:

Regisztrálj az ipon-on, egy majdani vásárláshoz úgy is kelleni fog. Ebben a fórumban érdeklődj, és biztos sikerül megfelelő összeállítást találnotok


[link]


Olvasd el az első hozzászólást!

Feltétlenül írd le az igényeidet, hogy mire legyen képes, milyen eszközök állnak rendelkezésre, hogy mekkora a ráfordítható összeg... kösd ki, hogy egy fityingel sem több, mert általában a srácok túlcsusszanak egy 3-4k-val :P

2012. jan. 30. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
kilehet hozni egyet 73 ezer ből is. igaz hogy az gagyibb táppal rendelkezik, 2gb rammal, 2 magos athlonnal, egy olcsó am3+ os alaplappal, ontegrált videókártyával. de cs 1.6 és nfs azon is fut.
2012. febr. 1. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!