Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen monitort érdemes venni...

Milyen monitort érdemes venni 20-35ezer Ft-os kategóriában?

Figyelt kérdés
Vélemények?
2012. jan. 30. 14:31
 1/8 anonim ***** válasza:
2012. jan. 30. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Kedves előző, tudtommal a számítástechnikában elég gyorsan változnak az árak, úgyhogy, ha az archívumban akarok nézelődni akkor majd azt teszem, mellesleg hátha írnak újak is, mindenesetre ezer hála a hasznos linkért...
2012. jan. 30. 14:51
 3/8 anonim ***** válasza:

Én azt tudom tanácsolni, hogy többféle szempont szerint döntsd el, hogy milyet veszel, mint például:


-mire fogod használni (játék, netezés, stb.)

-mekkora képméretet szeretnél

-digitális kell vagy analóg módon is megfelel a csatlakozás

-betekintési szög tekintetében mennyit vársz el

stb. stb.


Tudok neked ajánlani jó monitort ezért az árért csak ezek alapján írd le, hogy milyen kellene!

2012. jan. 30. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Elsősorban netezésre, filmezésre használnám. Képméret 19"-22" megfelelne. Csatlakozás mindegy, bár nem vagyok képben most, hogy mi a lényegi különbség (mármint nem a két fogalom közt). Betekintési szög szempontjából nincsenek nagy elvárásaim, azért, ha kicsit alulról nézem ne menjen át negatívba a kép, nagyjából ennyi.

Mostanság nem nagyon követtem a számítástechnikát, ezért kicsit elveszve érzem magam a hatalmas választékban. Rengeteg féle hasonló, más típusjelű monitor van.

2012. jan. 30. 15:20
 5/8 anonim ***** válasza:

A megadott összeghatáron belül maradva ezeket a monitorokat tudom neked ajánlani:


-LG W2240S-PN

-Samsung S22A300N

-BenQ G2225HDA

2012. jan. 30. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
2012. jan. 30. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Kedves előző, ha te ugyanaz vagy, mint az első, akkor csak gratulálni tudok a rendkívül hasznos linkjeidhez. Véleményekre, tanácsokra vagyok kíváncsi, mire figyeljek. Árlistákat, paramétereket magam is tudok nézegetni.

Szóval szerintem tartsd meg a rendkívül hasznos linkelgetős, paraszt válaszaid.

2012. jan. 30. 16:49
 8/8 anonim ***** válasza:
Én a helyedben körülnéznék teszkóban, aldiban, és hasonló helyeken a noname monitorok között. Időnként az ember kincset talál szinte ingyen.
2012. febr. 1. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!