Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A PC-m működés közben egy...

A PC-m működés közben egy furcsa nyikorgó hangot ad ki, majd újraindul. Korábban már csinálta, akkor a windows is már kék halállal indult csak. Vinyócsere után nem jelentkezett, de most mgint előfordult egyszer a hang és az újraindulás. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Vinyóü hibára tippeltem, mert a hang olyasmire utalt. De ez teljesen másik winchester. Az alaplap nyírja le a vinyóimat? Vagy mi a fene lehet?
2012. febr. 1. 08:30
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja, nem írtam, a hang olyan, mintha egy rövid nyikorgás lenne.
2012. febr. 1. 08:31
 2/5 anonim ***** válasza:
Nincs kizárva a vinyó hiba, és lehet vagy túl áramot kap mert olyan rossz a tápod, és lehet hogy annak a ventije is nyikorog. Nekem volt ilyen gondom hogy meghalt a táp de előtte olyan nagy feszültségű energiát küldött a gépnek hogy az alaplap és a vinyó kuka lett.
2012. febr. 1. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A tápegységed nyírja a vinyókat. Vegyél bele normálisat. 5000 helyett 25000-be kerül, de nem kell kéthetente új vinyót venni, úgyhogy hosszútávon behozza az árát.
2012. febr. 1. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem lesz az a táp 25000-! 12-15 körül elég jó tápok vannak. Chieftec, FSP, Corsair. Ezekben a márkákban gondolkodj. Ha olcsóbbat akarsz, állítólag a Chicony Hipro is szóba jöhet, de a jobbak abból is 10 fölött vannak.

Már ha a tápod a ludas.

2012. febr. 1. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen, ahogy írták is, valószínű hogy a táp lesz a ludas. Milyen tápod van?
2012. febr. 1. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!