Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Nvidia 8600gt-hez az Nvidia...

Nvidia 8600gt-hez az Nvidia Cuda szoftvertől rossz lesz kép. Normális ez?

Figyelt kérdés
Olvastam hogy ez a cuda szoftvertől kihasználható a kártya chipje,és állati gyors lesz tőle a szgép.. Az is lett, csak a crt monitoron a megjelenés némi kívánni valót hagy maga után, egyszerűen felbontás szőrnyű, és nem is engedi a felbontást módosítani. Valakinek tapasztalata?
2009. jún. 1. 06:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Ettől a programtól a géped nem lesz állati gyors, ha eddig se nem volt az. Én nem ajánlom az ilyen progikat, csak össze vissza állítanak mindent!
2009. jún. 1. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Ja, inkább vegyél Atit.
2009. jún. 1. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Pedig higgyétek el.. érezhetően jóval gyorsabb lett a gép csak a kép borzalmas. Persze azóta vissza raktam az eredeti driver-ét, csak zavar hogy egy árva kukkot se szóltak hogy ez az ára a megnövekedett számítási teljesítménynek.Lehet hogy az alaplapi videókarit kellett volna elsődlegesnek beállitani a biosban, de akkor 1 komolyabb játék nem futna... de azóta nem foglalkoztam vele.

Ezt csak kérdés gyanánt tettem fel hátha volt vele vkinek ilyen problémája. Köszi a válaszokat

2009. jún. 1. 21:37
 4/5 anonim ***** válasza:

igaz vagyél adit^^


amúgy ez a technológia a vga általános célú felhasználása

pl HD videót játszik le/kódol át a CPU helyett sokkal gyorsabban

2009. jún. 8. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Adi? :) én nem ismerek ilyet..



NVIDIA GTX 260 ASUS - kb 40ezer ft és garantáltam nem lesz vele panasz 2 évig!!

2009. jún. 9. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!