Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Nem nyomtat rendesen a nyomtat...

Nem nyomtat rendesen a nyomtatom. Mi lehet a problema?

Figyelt kérdés
Helo mindenkinek.Vettem a nyomtatom egy uj tust es nem nyomtat rendesen.Erdekes az hogy a feketet nagyon rosszul nyomtatja ki mig a szinest tokeletesen.A feketet halvanyan ossze vissza nyomtatja ki.Esetleg valami ok ami miatt nem nyomtat? Mi lehet a gond? A patron tuti hogy megfelel neki.A nyomtatom C5280 All in One HP markaju.Kerek mindenkit akinek csak otlete van azonnal irjon.Halas koszonet!!!!!!!!

2012. febr. 13. 21:16
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
59%

Nem utángyártott patront vettél véletlenül? :\

Az eredeti patronok általában nem véletlenül drágák.

2012. febr. 13. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
rendesen boltban vettem oket! Mellesleg a szinest is onnan vettem es az nyomtat rendesen
2012. febr. 13. 21:19
 3/16 anonim ***** válasza:
59%

Ne PM-et írj, nem csak neked szól a GYIK, más is had lássa mi a helyzet, azért van az oldal.


No de: Nem az a kérdés, hogy boltban vetted-e. Hanem az, hogy eredeti-e a patron, vagy valamilyen olcsóbb utángyártott típus. Vannak ilyenek. Olcsóak és használhatod a nyomtatóhoz, de sokszor silány minőségűek és a nyomtatóban is kárt tehetnek.

A gyári patronokat/tintát elleben néha sok évig fejlesztik, komoly előírásoknak kell megfelelniük stb, azért olyan drágák. De cserébe tényleg jól működnek.


Persze az is lehet, hogy csak kicsit beszáradt a nyomtatódban valami, vagy ilyesmi. Keresd fel a nyomtatód a vezérlőpultban, talán van benne öntisztító üzemmód, segíthet.

2012. febr. 13. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
59%
Ezt nézted-e: [link] ?
2012. febr. 13. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
ez rendesen boltba volt veve.gondolom ott nem atveresek szoktak lenni..megse nyomtat rendesen.A programmal szoktam beallitani a tisztitast de hiaba..nem mukodik
2012. febr. 13. 21:30
 6/16 anonim ***** válasza:

Mint mondtam, nem az a kérdés, hogy bolti, vagy nem. Az utángyártott patronokat is a boltban árulják...

Akkor másként kéredezem.

A HP márkájú nyomtatódhoz HP márkájú patront vettél?

Ha a válasz nem, itt keresném a problémát.

Ha a válasz igen, nem tudom mi a probléma.

2012. febr. 13. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
igen! HP patront vettem hozza!
2012. febr. 13. 21:33
 8/16 anonim ***** válasza:

Boltban is kaphatsz gyári illetve utángyártott patront.

Mennyiért vetted a patronokat?

2012. febr. 13. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
kb 7-8 ezer FT
2012. febr. 13. 21:36
 10/16 anonim ***** válasza:
Próbáld kivenni, betenni a patront, hátha rosszul ment a helyére vagy ilyesmi... Esetleg nyomtass vele pár próba oldalt, hátha helyrejön. De működnie kéne, főleg gyári patronnal.
2012. febr. 13. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!