Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért búg a hangfalam?

Miért búg a hangfalam?

Figyelt kérdés
Van egy 5.1-es házimozi szettem és amikor bekapcsolom akkor búg... :( Szépen szól meg minden, de búg közben elég hangosan és nagyon idegesítő... :(
2012. febr. 25. 13:59
 1/8 anonim ***** válasza:
Rossz testélés ezt okozhassa ha az egyik testszál megvan szakadva :)
2012. febr. 25. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy vékonyak a vezetékek (ergo nem árnyékoltak kellően) és valami zavarja őket? Nincsenek összegabalyodva a vezetékek?


Esetleg nem túl hangos? :D


Nincsa valami a hangfalak közelében, ami gerjesztheti őket?

2012. febr. 25. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Hát a szoba 4 sarkában vannak a hangfalak +1 a TV tetején és az erősítő a TV alatt... DVD-lejátszóra van rákötve... Ilyen:

[link]

2012. febr. 25. 14:06
 4/8 anonim ***** válasza:
Ez egy elég gyakori hangfal betegség. Én egyszer ezt a hibát úgy küszöböltem ki hogy bekapcsolt állapotba egyenként húztam ki a hangszóró illetve a dvd kábeleit az erősítőből. Amikor kihúztam az egyik olyan kábelt ami a DVD-re volt kötve akkor megszűnt a búgás, kicseréltem a kábelt és minden rendben volt. Egyébként ez attól is lehet ha a DVD üresjáratban van tehát nincs benne film csak éppen be van kapcsolva ez akkor is szokott lenni. Ha menet közben nem búg akkor ez valamilyen szinten normális. Ha menet közben is búg akkor a kábelekkel lehet valami, vagy megvan törve az egyik főleg ami a DVD ből megy bele, vagy az is lehet hogy a csatlakozókkal van valami.
2012. febr. 25. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Átvittem az erősítőt másik szobába és egyenként kipróbáltam minden hangfalat de ott is búg, szóval szerintem az erősítővel (mélyládával) van a baj nem?
2012. febr. 25. 14:27
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha leveszed a hangot ugy is bug?
2012. febr. 25. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igen.. Átvittem másik szobába mindentől távol bedugtam a konnektorba és akármelyik kimeneti dugóba dugom a hangfalat akkor is búg... :(
2012. febr. 25. 17:15
 8/8 anonim ***** válasza:
végfok :(
2012. febr. 25. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!