Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szerintetek melyik notebook a...

Szerintetek melyik notebook a jobb játék tekintetében?

Figyelt kérdés

Először is, tudom hogy a notebook alapvetően nem játékra van, nem is csak arra használnám. mindenképp szükségem van egy notebookra de nincs pénzem külön asztali gépre mellette. És kikapcsolódásként szeretnék játszani is vele.


Igazi nagy gamergépek esélytelenek, mert nincs nagy anyagi keretem a vásárlásra de ami van abból szeretném kihozni a maximumot. Az összeg 160.000 forint.


Két gépet néztem ki mostanság, szeretnék tanácsok kérni hogy játék tekintetében melyik az ideálisabb választás?

Mindenféle érvnek-ellenérvnek örülök! Nem értek nagyon a gépekhez csak alapszinten, tudom nem csak a videokártyán múlik ezért kérném minél több hozzáértő véleményét. ( kicsi tárhely, túl sok ram, a videókártyák procik összehasonlítása játék szempontjából)

Az összehasonlításon túl érdekelne hogy a választott masina vajon mire lehet képes, mennének e mai játékok rajta ( pl. Elder Scrolls V) és milyen minőségben?


[link]


[link]


Nagyon szépen köszönöm mindenki segítségét!


2012. márc. 3. 20:29
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!