Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Menyivel jobb egy Creative...

Menyivel jobb egy Creative SB0410 egy alaplapi hangkártyához képest?

Figyelt kérdés

Nemrég vettem egy Creative Fatality headsetet minden jó,nagyon jól szól de sokan mondták hogy az alaplapi hangkártya nem való nagyon semmire....

Nézelődtem vaterán és ez a típusú hangkártya tetszett meg:Creative SB0410 van is hozzá win 7 driver ahogy néztem.

Szerintetek menyi különbséget tapasztalnék az alaplapi hangkártyámhoz képest?? Az alaplapom:ASUS M4A785TD-V EVO

A válaszokat nagyon megköszönném!

A hangkártyát 3 ezerért venném tehát ehhez viszonyítsatok:)


2012. márc. 18. 18:11
 1/2 anonim válasza:
Az SB0410es kódú Creative hangkártya az az SB Live! 24 bit. Ezt a szintet tudják kb hangminőségben az alaplapi hangvezérlők. A kártya max 4 csatornát támogat (5.1 és fölötte nem). 2.0 EAX ami ráadásul szoftveres. EMU10K1-es SPU. A maga idejében jó kis kegyere volt. Olyan '99 tájékán jelent meg.
2012. ápr. 17. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2012. ápr. 18. 09:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!