Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Állandóan hibajelentést kapok...

Állandóan hibajelentést kapok ha belépek a külső meghajtóba, mitől van ez?

Figyelt kérdés

Van egy 2TB-s külső winchesterem fél éve megvan eddig semmi probléma nem volt vele félig van filmekkel, és az elmúlt pár napban ha belépek akkor kb 10 mp múlva kidobja h az explorer.exe hibát észlelt és leállt, ilyenkor kilép és újraindul az asztal... mitől van ez?

újraformázni nem szeretném mert a majdnem 1 terányi adatot ami rajta van nem tudom lementeni, lehet ez esetleg vírustól?


2012. márc. 30. 17:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet vírustól bizony. Futtass rajta egy keresést. Esetleg tedd láthatóvá a rejtett fájlokat, és nézd meg a meghajtó gyökerében nincsenek-e oda nem való fájlok (amiket nem te tettél oda pl, vagy csak fura nevük van). Autorun.inf fájl léte vírusgyanús, ha olyat látnál.
2012. márc. 30. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
rendben köszönöm az infót, máris utánanézek ezeknek, egy 9.0-s AVG vírus irtóm van fent, végig futtattam de nem talált semmit, ezért leszedtem egy 2012-es AVG-t most azt akarom végig futtatni, remélem lesz haszna :S
2012. márc. 30. 18:14
 3/5 A kérdező kommentje:
sikerült annyival pontosítanom a helyzetet, hogy csak akkor történik ez ha egy Filmek2 nevű mappámba lépek be, a többinél nem történik semmi
2012. márc. 30. 18:25
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha van rá lehetőséged, dugd rá másik gépre azt a vincsesztert, és azon futtass rajta egy víruskeresést. Valamint nézz bele a filmek mappába, nem látsz-e valami oda nem illőt (lásd feljebb). Almappák nem érdekesek, csak konkrétan az a mappa.

Végső megoldásként hozz létre valami új mappát, abba helyezd át a filmek2 tartalmát, a filmek2-t meg töröld, és nézd meg mit csinál az új mappával.

2012. márc. 30. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
hát megoldottam a problémát ugy h a mappa tetején van egy "Mappák" fül, ami behozza baloldalt lista szerűen a mappákat, úgy rátudtam menni és kimásoltam minden filmet, az eredeti mappát pedig töröltem, az új mappába ahova a filmeket tettem tökéletesen működik meg a vinyó többi része is.... nem tudom mi lehetett baja, mert megnéztem és rejtett fájl sem volt benne....
2012. márc. 30. 23:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!