Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Razer, Steelseries vagy...

Razer, Steelseries vagy Roccat egér?

Figyelt kérdés
Azt szeretném megtudni, hogy egérben melyik márkábol érdemes venni és abbol melyik fajta egeret?

2012. ápr. 2. 19:55
 1/3 anonim ***** válasza:

hát én roccat-et nem vennék,mert nincsenek vele jó tapasztalataim

a razer az szerintem jó,most egy DeathAdderem van és szinte tökéletes!

de ha mégis választani kéne,akkor a steelseriest venném,és abból az Ikari-t,nekem az az egér nagyon bejött,pontos volt,tökéletesen állt a kezemre


szóval razer Deathadder V2 vagy SteelSeries Ikari

2012. ápr. 2. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
hát nem vagyok nagy kocka mivel időm nincs sok rá a munkám miatt,és egyébként is ki kérdezte? én csak a kérdésre válaszoltam te meg idejössz és csak úgy leszólsz?na azért álljon már meg a menet...
2012. ápr. 2. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Panda Péter ***** válasza:
61%

razerből: Deathadder V1 vagy V2, Diamondback 3G, Krait, Abyssus

microsoft: wheelmouse optical 1.1, intellimouse optical 1.1, intellimouse explorer 3.0

logitech: MX510, MX518, G400, esetleg G1

steelseries: kinzu, ikari OPTICAL

esetleg a4tech 710bf


néhány kivételtől eltekintve a többi felejtős. ezek egy részét már nem igazán kapod meg újonnan itthon, marad a használtpiac vagy az ebay.

2012. ápr. 2. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!