Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » HD 6850 Cross Fire-t szeretnék...

Pcguru22 kérdése:

HD 6850 Cross Fire-t szeretnék összerakni pár kérdés!?

Figyelt kérdés

ugyanis van egy 6850-em egy Asus Crosshair III Formula alaplapom egy amd phenom X4 965 processzoral.

1.kérdés:Ha vennék még egy HD6850-et a proci elbirna velük?

2.kérdés:2db 6850 milyen vgaval ér fel?

3.kérdés:a tápom lekell cserélni?500W Hexa

elöre is kössz!


2012. ápr. 17. 17:18
1 2
 1/19 Panda Péter ***** válasza:
39%
ár/teljesítményben sem érné meg a ráfordítás, és akkor még nem is beszéltem az extra fogyasztásról és melegedésről. minden szempontból jobban jársz ha egy erősebb kártyát veszel (HD7800 család például).
2012. ápr. 17. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
87%

Panda Peti!


A kérdés nem az volt h szerinted van-e értelme összerakni 2 ilyen kártyát...


Válasz:

1. Simán elbírna.


2. Itt megnézheted:

[link]


3. Tápod lehet kevés lesz. Egy 600W-al már tuti menne.


4. Igaza van Pandának: ezt Crossfire-be kötni drága és értelmetlen, akkor inkább add el a 6850-ed és az árából + amit vennél másik 6850 árából már majdnem vehetsz egyet a 7000-es szériából.

2012. ápr. 17. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 Panda Péter ***** válasza:
42%

hát márpedig én csakazért is minden kérdezőenk megmondom ezentúl is, ha valami hülyeséget talál ki. pontozzon le, haragudjon meg, engem nem érdekel. bármilyen meglepő, csakis kizárólag a segítő szándék vezet. aztán aki megfogadja a tanácsomat az megfogadja, aki meg nem, az úgy szórja a pénzét ahogy jónak látja.

amúgy ha egyetértesz, akkor meg nem tudom mire fel a beszólás

OFF vége

2012. ápr. 17. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
93%
mert nem a kérdésedre válaszoltál
2012. ápr. 17. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 Panda Péter ***** válasza:
50%
akkor vigyetek ki a mezőre és lőjetek le :)
2012. ápr. 17. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
vigyen a hóhér, lődd le magad :)
2012. ápr. 17. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 Panda Péter ***** válasza:
50%
amúgy ha minden válaszadó csakis kizárólag a feltett kérdésre válaszolna, akkor hidd el sokkal többen járnának rosszul...
2012. ápr. 17. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
93%
Én nem azt mondtam h ne mondd el a véleményedet, de ha már feltesznek egy kérdést illik arra válaszolni és nem azt hajtani h szerinted mit kéne csinálni.
2012. ápr. 17. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 Panda Péter ***** válasza:
48%

ugyan nem a kérdésre válaszoltam, de elmondtam, hogy a kérdező hogyan hozhatná ki a legtöbbet a pénzéből (emellett elkerülve a többkártyás rendszerek hátrányait). te egyetértesz az érveimmel. ergo mindkettőnk szerint jobban jár a kérdező egy szingli kártyával.

akkor meg nem tudom mi a frászkarikáért megy a királydráma hogy nem a nyüves kérdésre válaszoltam. komolyan nem értelek.

mert még ha troll lennék vagy hülyeséget beszélnék, akkor oké, de nem...

2012. ápr. 17. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
63%

Panda Péter ott mondta meg az igazságot ha mindég a kérdésre válaszolnánk konkrétan nem indig az a jó. A kérdezők többsége itt laikus, kitalál valamit, ami vagy nem jó, vagy épp nagyon nem költség hatékony szerintem illik neki szólni, hogy máshogy jobb lenne, utána vagy megfogadja vagy nem.

Amúgy én is egyet értek abba hogy inkább adja el a HD 6850-et csapja hozzá azt a kis pénzt és legyen meg a HD 7850.

2012. ápr. 17. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!