Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mit jelent, hogy egy videókárt...

Mit jelent, hogy egy videókártya hány megabájtos? Minél nagyobb annál jobb?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 19. 16:12
 1/5 anonim ***** válasza:
36%
Minél nagyobb annál jobb ez így igaz. De fontosabb a videokártyáknál, a órajel hány Mhz-s. GPU és a RAM-ja hány MHZ-s a memória sztem 512 bőven elég.
2012. ápr. 19. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 alex25 ***** válasza:
A legújabb játékoknak már kell a 2gb is(!), de ha veszel akkor 1gb-nál lejjebb ne add!
2012. ápr. 19. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Első: az órajel kb ugyan úgy leszarható egy bizonyos mértékig mint a VRAM.

A GPU az a fontos.


"A legújabb játékoknak már kell a 2gb is(!)"

Igen, 3 monitoros kiépítésnél...vagy netán tévedek? Mutass egy olyan hulladék konzolportot ami bezabál annyit. Természetesen a köpedék GTA4 kívül.


Na kérdező jó a sok VRAM(ez a VGA fedélzeti memója), csak nagyba nem fogja a teljesítményt befolyásolni(kivéve szélsőséges esetek).

2012. ápr. 19. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 alex25 ***** válasza:
Igen a gta 4 re gondoltam én is, de ha már vesz akkor ne 512 est vegyen, azért írtam h legalább 1gb-osat vegyen, de a 2 se árt akkor egy db-ig nem kell kártyára költeni(de abba se mindegy milyen mert van már 20-25 ért is 2gb-os az meg marhaság).
2012. ápr. 19. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ja igen GTA4. Szerencsétlen játék akkora egy optimalizációs zsákutca :) de igazad van annak nem árt annyi.
2012. ápr. 19. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!