Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » WIFI Vadász, tényleg működik?

Marcus fenix kérdése:

WIFI Vadász, tényleg működik?

Figyelt kérdés

[link]

Ezen a linken lehet rendelni egy WIFI Vadász nevezetű kütyüt, tényleg működik? Valakinek vélemény/tapasztalat?



2012. ápr. 21. 14:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Egyébként nem ér annyit szerintem. Ahhoz hogy messzebbi jeleket tudjál fogni jó terep és időjárási viszonyok kellenek. Én a sima tetőantennát kötöttem rá egy ilyan wifi portra egyedi kábel átalakítót csináltam rá, igaz kicsit sok melóba telt de az eredménye az hogy azt a jelet amit eddig a portom az ablakból gyengének látott azt az antennával fullosan látja, és még egyéb más jelet is betud fogni. Ha utazás miatt kell akkor vegyél egy beltéri TV antennát és arra kösd rá majd állítgasd vagy csinálj otthon magadnak egyet neten számos leírás van erről hogyan lehet ilyet eszkábálni. Szerintem egy próbát megér és ha szemétből csinálod akkor olcsóbban kijössz mintha veszel egy ilyet ami nem sokkal jobb.
2012. ápr. 21. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Kollégiumban sokan használnak tésztaszűrőt, vagy valami nagyobb fém tárgyat, és hibátlanul működik/erősít.
2012. ápr. 21. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!