Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Honnan érdemes laptopot...

Honnan érdemes laptopot venni? Hol lehet jó minőségű pc-t összerakni?

Figyelt kérdés
kb 120-160 ezret szánnék rá.
2012. ápr. 26. 07:30
 1/8 anonim ***** válasza:

Laptopot: Notebook.hu, eDigital

PC-t összerakatni: normálisabb számtech üzlet


A "hülyeazértnemvagyok"-ba vagy tacskóban pl. nem érdemes ilyesmit venni, mert laptopot jóval drágábban adják, asztali gépből meg a leghulladékabb minőséget árulják.

2012. ápr. 26. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 lindmayer ***** válasza:

első kérdéssor: mire használnád? játszani is szeretnél vele? ha igen milyen gépigényű játékokkal?

második kérdéssor: fontos neked, hogy hordozható legyen? tanulmányok, munka miatt kell hordoznod?

ha nem kell húrcolásznád magaddal, és ha van jó monitorod(lapos), akkor inkább olyat érdemes venni, ha nincsen és nem szoktál nagy gépigényű játékokkal játszani, akkor meg a laptopot ajánlom

tudom, nem a kérdésre válaszoltam, de előbb ezt kéne tisztázni, hogy asztali gép kell neked, vagy laptop

2012. ápr. 26. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Nagyon vacillálok pc és laptop között. Ami az egyikben tetszik az a másikban nincsen meg. Nem voltam sosem egy nagy játékos, de ha egy bikább gépem lenne akkor gondolom játszanék is vele (minusz egy pont a laptopnak), viszont lenne rossz ha hordozható lenne, de nem nagyon tetszik ez a egy irányba való összpontosítás ami a laptopnál van.


A fejembe a PC vezet, jobbat összelehet rakni ugyanannyiból, kényelmesebb, viszont nem hordozható.

2012. ápr. 26. 21:35
 4/8 A kérdező kommentje:

Választottam, PC-t szeretnék, segítenétek az összerakásban? "Hol? Mit?" ezekre szeretnék válaszokat kapni, a legjobb az lenne ha egy helyről lehetne mindent rendelni, de az sem baj ha több helyről, csak picit kényelmetlenebb.


Ui.: csak ház, és a benne lévő alkatrészek kellenek (bill, egér, monitor stb nem)

2012. ápr. 30. 17:25
 5/8 anonim ***** válasza:

Két választásod van: vagy veszel egy márkás, kész PC-t (pl. Dell, HP) vagy összeraksz magadnak egyet.

Ha az utóbbi mellett döntesz, akkor:

- Rendes számtech üzletben vedd, ne nagyáruházban. Nagyáruházban ugyanis nagyon gagyi cuccokat árulnak és drágán, ráadásul az eladók többnyire semmit nem értenek hozzá. Számtech boltban meg tanácsot adnak, olcsóbbak és sokszor még össze is rakják neked a gépet az alkatrészekből, van, hogy ingyen.

- Inkább kisebb teljesítményű, de jó minőségű cuccokat vegyél

- A tápon ne spórolj

2012. ápr. 30. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 lindmayer ***** válasza:

alaplap: [link]

proci:

[link]

memória:

[link]

vga:

[link]

hdd:

[link]

odd:

[link]

ház:

[link]

táp:

[link]

ez így 160255 Ft, de én inkább egy 7850-es vga-t vennék: 10 ezerrel drágább, de a fogyasztása az alacsonyabb

persze kisebb merevlemezt is választhatsz, de az 500 gigás az 3 ezerrel olcsóbb csak

2012. máj. 1. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi, nézem is hogy mit tud, de a kérdésem az lenne h nem gáz h az alaplapra az van írva h integrált vidikaris?
2012. máj. 1. 11:09
 8/8 lindmayer ***** válasza:

nem

ugyanis van külön vga is ebben az összeállításban, tehát azt fogod használni( abba kell majd bedugni a monitor kábelét)

sőt még jó is hogy van benne integrált vga, mert ha tönkremenne a vga, akkor is ideiglenesen tudnál vele gépezn

2012. máj. 1. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!