Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mit kell tudni, egy gép...

Mit kell tudni, egy gép összerakásához?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Egy gépet szeretnék összerakni, az a cél, hogy lehetőleg minden játék fusson rajta, és gyorsan rendereljen.


- Először-is egy nagy ház amibe el kell férjen minden:

[link]


- Egy olyan tápegység ami, képes ellátni a gépet elegendő árammal:

[link]


- Processzor:

[link]


- Egy olyan alaplap, amibe van elegendő bővíthető hely, hisz a rendéréleshez nélkülözhetetlen:

[link]


- Egy videokártya a játékok megfelelő képvilágáért:

[link]


- Egy hangkártya, hisz hang nélkül mit-ér egy játék:

[link]


- Egy winchester:

[link]


- És végül vennék egy CD/DVD olvasót:

[link]


Van még valami amit kihagytam, és nélküle nem működne a számítógép megfelelően? És az összeszereléséhez kell valami fontos tudnivaló?



2012. ápr. 26. 17:58
1 2 3 4 5
 41/43 anonim ***** válasza:

"Színtiszta adatok..."...igen, énis ez alapján az oldal alapján szoktam nézegetni dolgokat, saccra jó lehet, de azért ha már színtiszta adatok kellenek akkor már inkább tesztek legyenek:

[link]

[link]


Az FX széria korántsem lett akkora durranás mint amire számított mindenki, sok esetben elmarad az X4-X6 szériáktól is.

2012. ápr. 27. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 anonim ***** válasza:

"Parancsolj Hart. Színtiszta adatok..."

Biztos akarod ezt a vitát úgy hogy benchmark táblázattal dobálózol?

2012. ápr. 27. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 anonim ***** válasza:

Bár így jobban megnézve külön tetszik hogy ott egy számadat, vagyis pontszám, és te ebből máris tudod hogy teljesít a CPU adott VALÓS feladatokban!? Azt ugye már meg sem kell említenem hogy amit írtam(a sandy i5 dominál 4 magig), ez korántse cáfolja meg, hisz egy összesített, mint mondtam bechmark pontszám. Ezek alapján nem lehet megmondani hogy teljesít egy CPU játékok terén(ez legyen a legkevesebb, ilyen szinten ha csak nem valami elmebeteg többkártyás rendszer van akkor VGA limit), vagy mondjuk video render, tömörítés stb... Netán tévedek?

Amúgy ha már teszt, akkor itt egy kis hazánk talán legjobb HW oldaláról: [link]


ui: Mielőtt valaki szóváteszi tudom hogy a magos kifejezés bull esetében nem helyet álló, hisz modulokból épül fel, de 1 modult erős vonatkoztatásba lehet hozni két maggal.

2012. ápr. 27. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!