Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért ad recsegő, pattogó...

Miért ad recsegő, pattogó hangot a laptopom hangszórója?

Figyelt kérdés
na, a hiba elég komplex. adott egy asus k50c tipusú notebook, ami kölcsönbe van nálam, és nem formázhatom le mert nem az én cuccaim vannak rajta. szóval. próbáltam új drivert honlapról asuséról, probáltam hozzávaló realtek progit driverrel, de akkor még 10x jobban recsegett, olyan a hiba mintha visszhangzana, de ha halkítok akkor is ugyanezt csinálja. ha a frekvenciát leveszem 44100 herzről a leg kissebrre 16 bitesre meg 22000 hz re asszem ennyire, akkor néha pattog meg recseg de azis nagyon zavaró. és a jack kimeneten ugyanez a gond. neten, fórumon, googlén nem találtam erre a hibára magyarázatot. ha valaki tud valamit akkor köszönöm.
2012. ápr. 28. 10:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Innen szedd le az audio drivert, de előtte válaszd ki az oprendszert.
2012. ápr. 28. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
2012. ápr. 28. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
amit innen szedtem realtek audio drivert erröl a linkről, azzal is ugyanezt csinálja.
2012. ápr. 28. 11:21
 4/6 anonim ***** válasza:
rossz volt már amikor hozzád került? a windows beépített driver keresőjét próbáltad?
2012. ápr. 28. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
igen, már így viselkedett, és a windows azt irja nincs megfelelöbb szoftver hozzá, és hogy nem talál hibát.
2012. ápr. 28. 19:33
 6/6 A kérdező kommentje:
a formázás- uj win7 valoszinüleg megoldaná de az sem biztos
2012. ápr. 28. 19:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!