Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Az, hogy egy processzor...

Az, hogy egy processzor mennyire melegszik és mennyire zajos, függ az óraszámtól? Vagy ez kizárólag a hűtéstől függ és nem fog változni semennyit a jelenlegi zajszint, akármilyenre upgradelem a mostani processzort?

Figyelt kérdés
A notebookomban szeretnék processzort cserélni (garanciális szerviz engedélyezte a cserét és meghatározták, hogy pontosan milyen processzorokat vehetek bele), csak attól félek, hogy hangosabb lesz utána. Számomra ez minden idők leghalkabb notebookja (de komolyan már nagyon sokkal összehasonlítottam és mindnél halkabb - még ha órákig dolgoztatom, akkor se hallom, hogy be van kapcsolva) és attól félek, hogy elveszti ezt a fantasztikus tulajdonságát, ha kicseréltetem a processzort egy sokkal jobbra... Vagy nem fogja? Köszönöm!
2012. máj. 7. 17:02
 1/3 anonim ***** válasza:
olyat kell bele rakni ami jobb is, hangosabb akkor lesz ha a hűtő nem bírja de mivel garanciás így ettöl nem kell félned. Amúgy teszel alá egy laptop hűtőt és nincs baj
2012. máj. 7. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

óraszám...na mindegy, inkább hagyjuk


jópár géppel találkoztam már, de eddig egy processzornak sem hallottam a hangját :D

2012. máj. 7. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem óraszám hanem óra jel. És a processzor nem add ki semmilyen hangot, csak annak a hűtése. Tehát proci cserével nem lesz hangosabb.
2012. máj. 7. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!