Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Laptop videókártya átváltás?...

Laptop videókártya átváltás? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
Van egy ACER Aspire 5750G laptopom, amibe van egy alap intel videókártya, meg egy nVidia GeForce GT 520M(1gb). Mikor megvettem, felraktam rá a GTA San Andreast(aminek jócskán kéne futnia Highon) viszont még lowon is akad. A laptopba amúgy Core i3 2magos proci van(2.2GHz),4Gb RAM. Az a gáz, hogy akármelyik játékkal játszok, akadnak. Nemis ez a legnagyobb problémám, hanem még az alap játékoknál is, ugy tudok csak játszani, hogyha ilyen kis képernyőbe van téve a játék, nemlehet átteni normálra, mármint ugy, hogy kiterjedjen az egész képernyőre. Felbontást meg hiába állítom, ugyanúgy sz*r.:S Elvileg átlehet kapcsolni az intel integrált videókártyáról a GT 520ra, amit én megis csinálltam, ha játszok, kiis írja hogy GT 520al tolom, viszont ugyanolyan mintha az integrálttal játszanék. Ugyanugy kicsi a kép, és lowon fut el(pl. a GTA san andreas.) Hol lehetne úgy átkapcsolni az integrált videókártyáról a GT 520ra, hogy látszódjon is, hogy átraktam, szóval pl. GTA SA ezzel a vidikarival simán elfutna maxon. Mit csinálljak, hol rakjam át hogy elvigye maxon a játékokat, és nagy felbontással, 16:9 arányban(teljes képernyő)? Már nagyon sok weboldalt elolvastam,de semmi.. Valaki legyenszíves segítsen. Előre is köszönöm szépen!

2012. máj. 13. 18:16
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!