Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ha veszek egy komplett pc-t,...

Ha veszek egy komplett pc-t, jár hozzá alap op. Rendszer?

Figyelt kérdés

Tudom,amatőr kérdés...Nem annyira értek ehhez.Fontos lenne a mihamarabbi válasz.

(Ezekből választanék új gépet [link] )



2012. máj. 22. 18:36
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Árulnak oprendszerrel és oprendszer nélkül is. Ha adnak hozzá, akkor oda szokták írni a leírásához.


Ha csak alap oprendszer kell, akkor nincs is szükséged rá, csak rátelepítesz egy egyszerű linuxot, ami a netről ingyen letölthető.

2012. máj. 22. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 flr. ***** válasza:
36%
Kérdező előre összerakott konfigot ne vegyél!Mennyiből szeretnél gépet/mire?
2012. máj. 22. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Szerintem ne komplett pc-t vegyél hanem csináld meg magad a konfigot.(Ha értesz hozzá.) Sokkal jobban jössz ki belöle te szabod meg mit raksz bele és össze is rakathaotd +2000Ft.ha meg nem értesz hozzá tedd ki gép konfig xy ezer ft.
2012. máj. 22. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
18%
Csak egyszer érnénk meg, hogy a túlbuzgó emberek a kérdésre válaszolnának a saját ötleteik forszírozása helyett...
2012. máj. 22. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
43%
Ezek a válaszok nem a mi sajátos igényeink kielégitése,hanem a válaszolónak minnél jobb legyen.Ezt elhiheted.:)
2012. máj. 22. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
71%
Már látom, megint baja van valakinek azzal, hogy pénzt akartok spórolni egy vadidegennek, saját időtöket itt töltve...
2012. máj. 22. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
25%
Elhiszem, hogy a te esetben igaz lehet, ha mondod, de a többség élvezi, ha konfigokat építgethet, és növeli az egóját, ha sikerül rábeszélni az aktuális kérdezőt. Időnként nem csekély árkülönbséggel.
2012. máj. 22. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Windows nem jár hozzá, meg kell venned külön. Általában, ha veszel pc-t, akkor vehetsz hozzá oem licenszes Windows-t, ami olcsóbb, mint a dobozos kiadás, de csak néhányszor lehet aktiválni(ha jól tudom ötször) és nincs hozzá telefonos támogatás.


Linux ingyen van, csak fel kell telepítened, manapság már ez is elég egyszerű.

2012. máj. 22. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Árban nem mindegy.Ha konfigot raksz össze mondjuk 140-50e-ért sokkal jobban megéri teljesitményben.Hiszen ugyan annyit fizetsz csak 1 jobb pc-ért.Azért nem mindegy..
2012. máj. 22. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
89%

Az előre összerakott konfigok 90%-ára igaz, hogy vagy túl drága az alkatrészekhez képest vagy elavult a cucc vagy aránytalan (Túl sok RAM, erős proci, gyenge VGA). A hozzáértők ezt nem tudják elnézni, hogy egy csomó embert, aki nem ért hozzá át akarnak verni, ezért írnak konfigokat ötösével. Ők gyakorlott gépösszerakók és százszor inkább azt venném én is, amit itt összeraknak, mint az összedobott sz@rokat (PcOutlet és tsai).

Én ezt látom a sok iderakott, összeírt gép mögött, persze másnak más a véleménye, ez is érthető és döntse el mindenki maga, hogy kinek hisz...

2012. máj. 22. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!