Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Pixelhiba a monitoron?

Pixelhiba a monitoron?

Figyelt kérdés
Sajnos 4nappal a vétel után vettem észre (vagy csak akkor jött elő, mert első nap alaposan átnéztem és még nem volt ott) egy piros foltot a képernyőn, ami csak fekete háttéren látszik. Utánaolvastam hogy ez un. 'beragadt pixel' és hogy javítható, nos én próbáltam nyomkodni 'masszírozni', és egyéb programokat lefuttatni de egyik sem segített. Ötleteket szeretnék esetleg valami más módszert, amivel kijavíthatnám. Samsung 24"os full hd a monitor.

2012. jún. 7. 11:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha a masszírozás és a villogtató programok nem segítettek, akkor nem tudod kijavítani. De igazából meg lehet szokni, nem nagy katasztrófa.
2012. jún. 7. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 cipi8 ***** válasza:

Ezzel esetleg! : [link]


250ms futtasd! Egy samu monitoron bejött!

2012. jún. 7. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
sajnos nem jött be ez se (kb 15-20 percig ment, de megpróbálom ígyhagyni egy órára) :(((
2012. jún. 7. 13:21
 4/4 anonim ***** válasza:
Csere.
2012. jún. 9. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!