Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi lehet a probléma windows 7...

Mi lehet a probléma windows 7 hangkártya driverel?

Figyelt kérdés

Sziasztok


feltettem egy windows 7 abban reménykedtem hogy az felismeri a hangkártya driverét és lesz hang ..mert xpnél már mindent meg próbáltam

Realtek ALC883 @Intel 945P Express ICH7 már mindent meg próbáltam ..windows 7 nél írja az ikont a tálcán(amivel állítom a hangerőt) de van rajta egy X..

kép : [link] már nem egyszer telepítettem a drivert de semmi előre is köszi a választ



2012. jún. 28. 16:26
 1/7 anonim ***** válasza:

(Van ott egy ! jel) ütközést jelenti

2 hangkártyád van?? ha igen meny rá arra az eszkőzre amit nem akarsz használni jC=jobbclick tulajdonságok és ot

tedd át tiltásra az eszközt ok és restart... :D

2012. jún. 28. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
egy van ez a realtek alc883...7.2 hangkártya...de nem tom mi a gond már xpn is próbáltam ..senki nem küszködött már ilyen gonddal?
2012. jún. 28. 16:36
 3/7 anonim ***** válasza:

Próbáld ezt, nálam minden drivert megtalált, ingyenes, és telepíti is.

[link]

2012. jún. 28. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ez külön kártya, vagy alaplapi?
2012. jún. 28. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
alaplapi ...az alaplap : abit il9 pro
2012. jún. 28. 17:12
 6/7 anonim ***** válasza:
keress windows 7-es drivert, és rakd fel azt.
2012. jún. 29. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

írtam hogy már nem 1x próbáltam ..látom az olvasás, és az értelmezés nem az erősséged ..

A válaszoddal nem tudtál segíteni előtte el kellett volna olvasnod a szöveget ..

2012. jún. 29. 12:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!